Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sok a vita a külső hatások...

Ha sok a vita a külső hatások miatt, akkor jót tesz ha elköltözöm úgy kb 300 km-re?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, de olyan dolgok történtek az elmúlt egy évben, hogy már sokszor féltem a kapcsolatunkat.


Azt szeretném elérni, ha megkönnyebbülnénk, ha nem lennének anyagi gondok, és ha újra felhőtlenek lehetnénk.


Tőlünk 300km-re lenne egy állás, ha azt elvállalom szállást is kapok, viszont nem élnénk együtt.


Szerintetek megölné a kapcsolatunkat a távolság és az hogy nem találkozunk mindennap mint eddig(mivel együtt élünk), vagy épp ellenkezőleg jó hatással lenne.


Tudom hogy minden eset más, de azt írjátok ami veletek, vagy ismerőseitekkel történt.


2013. nov. 21. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már most halott ez a kapcsolat, valahol tudod te is csak nem mered bevallani. Ezért is menekülsz.
2013. nov. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy erős kapcsolat túlélhet 300 km távolságot, de egy amúgy is haldokló kapcsolatnak a végét jelenti majd. Amitől egyébként mind a ketten fellélegeztek, megkönnyebbültök!
2013. nov. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj, vállald el az állást. Ha még van lehetöség a kapcsolatotokban, akkor ettöl feléled, ha meg nem, akkor így is, úgy is vége lesz, és akkor se párod nincs, se munkád.
2013. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!