Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 fiús anyukák! Mennyire...

3 fiús anyukák! Mennyire nehéz/nehéz volt 3 fiút felnevelni?

Figyelt kérdés
Akinek már idősebb fiaik vannak milyen volt a kamasz kor? És úgy egyáltalán mennyire "kemény" 3 fiút nevelni? :-)
2009. nov. 19. 18:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen ikrekre gondolok, hanem úgy általánosságban.
2009. nov. 19. 18:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem "CSAK" két fiam van, meg még ikrek is, de már felnöttek.

Nem volt könnyü a kamaszkor, de még mindig jobb volt, mint a 2 lányom ilyen idösen. A fiúkkal lehet értelmre hatva beszélgetni, a lányok meg csak hisztisek.

Ha még fel kellene nevelnem gyereket, inkább két fiút, mint egy lányt.

2009. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bár még fiatal vagyok (16 éves) de minden vágyam 2-3 fiú gyerek, senkit nem szeretnék megbántani de teljesen lány "ellenes" vagyok. A lányok tényleg hisztisek (én elég fiús beálítottságú vagyok, de attól még szeszélyes :) meg egy fiút is félt az ember kamasz korban de nem úgy mint egy lányt. Valahogy nagyon fiú gyerekek felé húz a szívem.

Köszönöm a választ! :)

2009. nov. 22. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod, azért ha ott van a gyerek, akkor már mindegy, hogy mit szerettél volna, azt szereted, ami lett - tapasztalatból irom.

Azért kivánom, hogy ha majd ott lesz az ideje, fiaid legynek.

2009. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze! Én sem úgy gondoltam hogy ha lányom lesz otthagyon a korházban. Szó sincs róla! Csak ha válogatni lehetne akkor fiúkat "válogatnék össze" :)

Minden jót kívánok! =)

2009. nov. 22. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pont az ellentéted vagyok,ha "választani lehetne" vagy 1 fiút és 1 lányt szeretnék vagy 2 lányt,de 2 fiút semmiképp..:D
2009. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 fiam van, már egyetemisták. Egyedül neveltem fel őket. Semmi baj nem volt velük. Amikor kamaszodtak és jött a "hormonháború", akkor meg lehetett beszélni,hogy futócipőt húzzanak és úgy vezessék le a feszültséget.

Amúgy mindig vigyáztak egymásra, máig számíthat mindenki a többiekre. Én is számíthatok rájuk.

Ebben biztosan közrejátszik, hogy egymásra voltunk utalva.

Nem mondom, az első borotválkozás, az első óvszer vásárlás izgalmas feladat volt, de megoldottuk.

Én amúgy lányt szerettem volna...háromszor. Így alakult, de elégedett vagyok és imádjuk egymást:)

2009. nov. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ma 07:49! Szívből irigyellek komolyan mondom!:-) Az nem a legjobb hogy egyedül nevelted őket, de szerintem pont ettől lett ilyen jó viszonyotok! Jó egészséget kívánok nektek!
2009. nov. 23. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:

a 07:49-esnek írom, hogy én is irigylem. :)

Most hogy leírtad, hogy milyen kis apró-cseprő, mégis fontos, de kínos dolgokat éltél át a 3 fiaddal, én is belevágnék.:)


Tényleg izgalmas lehetett az első óvszervásárlás :)

2009. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!