Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mit mondhatnék...

Mit tegyek, mit mondhatnék arra, hogy a facen várja a gyerekről a képet az apuka, aki elhagyott?

Figyelt kérdés

a szép szerelmes időszakban akart babát, mondhatni rávett erre, én meg szerelemből teljesen meggyőződtem arról, hogy ez így rendben is van.

utána meg se szó se beszéd elhagy.

és még mondja is, ha viszem a gyereket, tehát nem láthatja, semmi, (mindezt magától mondta, bennem ez még meg sem fordult)akkor azért küldjek már róla a facen(!) a gyerekről képet.


hát bennem elakadt minden szó.

de azon gondolkodom, hogy ezek után én valóban meg se mutassam a gyereket neki, hogy totál egyedül kell tehát vállaljam? és valóban a facen kellene képet küldözgetnem a megszületett kisfiáról?


2013. nov. 23. 13:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kérdezed? Nem, nem kell küld képet. sőt, a faceről is kitörölheted.
2013. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
neküldj,majd ha kiváncsi rá elmegy és meg nézi.Ha nem kapja béé
2013. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

a facen már le van törölve, illetve engem törölt ő...

de hogy lehet ilyet gondolni meg mondani is a saját gyerekéről az embernek, fel nem foghatom.


ok, dehogy fogok én a faceeen képeket küldözgetni. ő nem egy reklám, meg újságcikk, hogy jé, de érdekes. én nem is értem hogy gondolhatja egyáltalán.

2013. nov. 23. 13:37
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Vállalta az apaságot, tett apaságit?

Ha igen akkor láthatás jár neki, így ott lefényképezheti ha akarja.

2013. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
szóban vállalta, de még nincs elintézve. meg azt sem tudom így hogy lesz elintézve. semmit.
2013. nov. 23. 13:41
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Mondd neki, hogy jöjjön, oszt fényképezze le.

Nem küldenék.

Mennyire lakik messze?....

Én nem szivességből várnám, hogy vegye át a babát, hanem kezébe nyomnám, hogy vigye el X órára, mert Neked aludnod kell.

Hát ilyet!!!!...

2013. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

5: Nem kell vállalnia, a Gyámügy elintézi. Te megmondod, hogy ő az, itt és itt érik el, és ők majd hivatalosan eljárnak.

De meg is kérdezheted az önkormányzatot erről.

2013. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó igaz de akkor gyerektartást sem kap a kérdező.
2013. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

8: ? mire gondolsz?....

szerintem elgondolunk egymás mellett.

2013. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
majd próbálok intézkedni. de így legyen nyugodt a terhes ember. és ne legyek férfigyűlölő se ugye. hogy fogom én egyedül normálisan felnevelni, ha csak anyai mintát lát és így azt se normálisat.már sajnálom a gyereket, remélem kemény kiscsávó lesz, akit nem hat majd meg semmi bármit kap az élettől.
2013. nov. 23. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!