Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg kedves,...

Hogyan tanuljak meg kedves, boldog, elégedett lenni az életemmel ha nyomaszt a múltam? 25/N

Figyelt kérdés
Hosszú éveken keresztül magamba fordulós, szűkszavú, önállótlan és gyenge lelki világú ember voltam. A múltam is csak rátett egy lapáttal, ott még depressziós, rosszkedvű, mogorva tekintetű, bunkó nőnek ismer az, aki csak látásból ismer. Nehezen elegyedek szóba emberekkel, nehezen mosolygok rá csak úgy valakire, mert félek, hogy egy idiótának néz. Ez miatt kevés párkapcsolatom volt életem során, pedig azt mondják szép vagyok. Barátaim sincsenek sokan, pedig nagyon szeretnék. Ez az év számomra borzasztó volt, próbáltam magam meggyógyítani, próbáltam pozitív lenni, meditáltam, állatokkal foglalkoztam, próbáltam leszokni a dohányzásról, de 2 hét után feladtam. Nincs hitem, nincs kitartásom, maximum pár napig. Nagyon le tud törni egy rosszindulatú megjegyzés, vagy egy vicces gúnyolódás, mindent felveszek és mindent hatalmas traumaként élek meg, amik mások szerint nem is problémák. Szeretném ha a férfiak jobban keresnék a társaságomat, kellenék nekik, ha valaki szeretne, észrevenne. Hogyan legyen kitartásom? Van itt olyan aki tud valami bevált tippet? Köszönöm!
2013. nov. 23. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a cipő. Én önismereti gyakorlatokat végzek, talán az segít. A lényeg, hogy sose mástól várd, hogy majd megváltoztatja az életed, mert neked kell elkezdened. 24l
2013. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám nekem is mindig azt mondják mindent komolyan vesz , ráadásul még a munkanélküliség is rátesz egy lapáttal ami nyomaszt
2013. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyan ez voltam, mint Te. Sőt, nekem párkapcsolatom 21 éves koromban volt életem eslő barátja, lassan négy éve vagyunk együtt.

Nos, nekem volt egy kisebb idegösszeomlásom 20 évesen. Pszichológushoz kerültem, gondolom rendben, belemegyek. Egy évébe került a dokinak, de összekapart, és utána jött a párom :)

Azt nem mondom, hogy teljesen sikerült megváltoztatnia, de elindított egy úton, ami nem könnyű, de most már látom az élet szép oldalát. Persze az is segített, hogy miután megismerkedtem a párommal, hamar leléptem otthonról.

2013. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A dohányzásról való leszokást kösd össze sporttal. Járulj hozzá az egészségedhez először fizikai szinten, ahhoz hogy javulj lelki szinten is.

Itt kell elkezdened az egészet. Ne büntesd hanem jutalmazd magad.


Ha valaki rosszindulatú veled, nem veled van a baj, hanem azzal aki bánt téged. Ne add fel, és ha valamire elhatározod magad azt ne csak próbáld, hanem tedd is. Képes vagy rá, ne fogd vissza magad belső negatív gondolatokkal.

2013. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lehet tudok segiteni 24/F ;)
2013. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!