Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékozási probléma, szerint...

Ajándékozási probléma, szerintetek hogyan fogadná a testvérem?

Figyelt kérdés

Szóval:

A testvérem külföldön él, és megkérdezte, hogy mit szólnék egy játékkonzolhoz karácsonyra, ha hazajön. Mondtam hogy renden. Annyit írt hogy XBOX, gondoltam hogy az új ONE-ra érti, írtam hogy akkor inkább a PS4-et. Aztán beszéltünk, és mondta hogy ő a régi 360-as legújabb generációjára érti ezt. De nekem meg nincs erre szükségem, így azt gondoltam ki, hogy a gépet és a hozzá kapott játékokat ki sem bontom, hanem rögtön továbbadom, és talán összejön a pénz egy PS4-re. Szerintetek mit szólna ehhez a testvérem? Ha ti ebben a helyzetben az ajándékozó szerepét töltenétek be, mit szólnátok ha eladná az ajándékba kapott dolgot az illető?

Tudom hogy vannak a világon sokkal égetőbb problémák is az enyémnél, de nekem ez fontos, mert amúgy sem makulátlan a viszonyunk sajnos. Szóval aki nem segítőkész választ ír, az kérem ne koptassa a billentyűzetet feleslegesen.

15/F



2013. nov. 24. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Így is kicsit hercegnős a stílusod, ne rontsd még azzal is, hogy sumákolsz.
2013. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán értelek.
2013. nov. 24. 23:27
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi bajod az XBOX-al. Oké, én is inkább PS-es vagyok, bevallom, de ha valakitől XBOX-ot kapnék, annak is nagyon örülnék. Eszembe se jutna túladni rajta.
2013. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szó sincs róla hogy nem tetszene, de ha megtartom, akkor tuti elvágtam a PS4-et a szüleimnél, mert van már konzolom, akkor minek másik.. Meg túlzottan most nem is vágyom konzolra, egyedül a PS4 lenne az, aminek tényleg hasznát is venném.
2013. nov. 25. 21:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk bármit is kapsz egy konzol játékok nélkül nem sokat ér.

Most egy PS4 kb 130.000 rá kb 3-4 játék h legyen mivel szórakozz az ugye új játék mer régi az nincs az kb 190.000 Ft.

Nem akarlak lehangolni de egy ilyen kaliberű ajándékot nem fogsz megkapni most csak úgy kivéve ha v kid nem a Sony-nál dolgozik és nem tudja elintézni pl 120.000-ért.


Szal majd ha 16 leszel válhatsz melót és akkor ha magadnak megkeresel 200.000 körüli összeget akkor lesz ps4-ed.


Az a gond h amibe ez most kerül az egy autó v egy lakás kezdő részlete csak h értsd h jelenleg ez baromi drága.

És az a szívás h diákhitelt se tudsz felvenni mert ahhoz felsőoktatási tanulói jogviszony kell.

15 évesen ilyened tuti nincs :(


Szal beéred az Xbox 360-al vagy ahogy a helyzeted áll nem kapsz semmit.

2013. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!