Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy a saját történetét olvasta itt egy kérdésben?

Figyelt kérdés
Megáll az eszem:)

2013. nov. 25. 09:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Hát nem mindegy, hogy mi a történet. :)

Egy lány ismer magára, amint a szerelme éppen abban kér tanácsot, hogy hogyan jegyezze el őt...

Vagy egy nő olvassa éppen, ahogy az anyósa szidja-alázza, amiért nem házias és nem tud gyereket nevelni. :)

2013. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Velem még nem fordult elő, viszont fura, de az én "történeteimben" többen is magukra ismertek már, sőt, egyszer kaptam egy privát üzenetet egy számomra ismeretlen hölgytől, aki kérdőre vont bizonyos dolgokért, mert azt hitte, a kedves férje vagyok, a kérdező.

:)

2013. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hasonlókkal futottam össze. Egy volt, amire tényleg azt hittem, hogy rólam szólt, de át volt színezve, ezért nem voltam benne 100%-ig biztos. de azóta már úgy gondolom, hogy nem rólam szólt :D
2013. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az én történetem annyira jellegzetes nem hinném ,hogy van még egy pontosan ilyen
2013. nov. 25. 09:40
 5/21 anonim ***** válasza:
Rolad irta ki vki? Tudod, sejted, h ki?
2013. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

Ha egy anoním fórumon valaki "pontosan magára ismer" egy anoním történetben, akkor azt javaslom neki, hogy még a mai szép napon keressen fel egy pszichiáter szakorvost.


A paranoia ugyanis iszonyúan veszélyes és alattomos betegség, legalább olyan, mint a rák. Mire észreveszed, hogy eluralt, addigra készen is vagy.

2013. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen teljesen egyértelmű,hallottál már ilyenrőL? a tényeket kissé elferdítve és hiányosan adta elő,de már a kérdésből magunkra ismertem.
2013. nov. 25. 10:33
 8/21 anonim ***** válasza:
Melyik kérdésben ismertél magadra?
2013. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
kedves 6os biztos van ilyen is .De amikor valaki feltesz egy kérdést egy olyan dologról ami napokkal ezelőtt megtörtént veletek az nem hinném,hogy paranoia
2013. nov. 25. 10:36
 10/21 A kérdező kommentje:
A gyermekem apja tette fel ,arról,hogy jogos-a felháborodása amiért 8alkalomból 8szor nem láthatta a lányát
2013. nov. 25. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!