Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy a saját történetét olvasta itt egy kérdésben?

Figyelt kérdés
Megáll az eszem:)

2013. nov. 25. 09:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
pontosítok 8napból csak 7szer jöhetett a lányához
2013. nov. 25. 10:39
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem rémlik ilyen kérdés - mostanában írta ki?
2013. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

En olvastam a kerdest, de nem valaszoltam.

O az, aki kulfoldon dolgozik, ugye?

Ha jol emlekszem, azt irta, h szombton jott haza es nem lathatta a lanyat. Zavaros volt az egesz tortenet.

2013. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen,ő az ,csak pár dolgot kifelejtett a történetből.Ez ráadásul azért furcsa nekem ,mert tudta ,hogy én olvasom ezt az oldalt.Vagy így akart megleckéztetni?
2013. nov. 25. 11:07
 15/21 anonim ***** válasza:
Olvastam azt a történetet. Senki nem értett vele egyet. Majd feltett egy másik kérdést is ott már nem volt olyan részletes hátha ott valaki mellé áll :)
2013. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Velem ez nagyon sokszor fordult itt elő. De szerintem ez tök jó.
2013. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mar a kerdesbol az jott le, h apuci hazajon egy hetre, es mindenki vigyazz allasban varja, h vihesse a csemetet. Mintha nem lenne sajat eletetek.

Szerintem nem megleckeztetni akart, csak onigazolast. Hat, az nem jott be.

2013. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Velem igen :) egy kismama panaszkodott, hogy neki várni kellett a dokinál, én meg soronkívül bemehettem. De megbeszéltük.
2013. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Frigg ***** válasza:
Velem olyan fordult elő, hogy engem ismertek fel a kérdésem alapján :)
2013. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Le lehet pontozni, de ez a tényeken nem változtat, csak a lepontozók ostobaságának a jele.


Még egyszer elmondom: aki anoním fórumon anoním embertől bármiféle történetet BIZTOSAN felsimer és a magáénak vél, az paranoid.


Bármit is tesz fel a fórumokra, akármire is ismersz rá, nem tudhatod, hogy pontosan rólad van szó, és még ha nagyban sejted is, hogy mégis rólad írt, akkor sem lehetsz biztos benne. Ennek ellenére, ha te BIZTOSRA veszed, akkor paranoid vagy. Ilyen haláli egyszerű. :)

2013. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!