Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a petting? Ne a szó jelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a petting? Ne a szó jelentesét írjatok hanem hogy mit csinalnak olyankor. Írhattok saját történetet is. Kórt és nemet is irjatok. És hogy mikór pettingeltetek eloszőr. Ruha nélkül kell azt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Neeem ruha nelkul eloszor.

Én szerencsere nem informalodtam semmirol, nem volt internet, infodomping, stb, minden a sajat belso kesztetesemre csinaltam egeszen az elso nehany kedvesemig, csak akkor indult be ez a netes tapasztalatcsere, ami kifejezetten megneheziti szamomra a korabban oly termeszetes belefeledkezest a szeretkezesbe...

Elso alkalommal egy fiuval a Diakszigeten volt nekem, szorongattuk egymas kezet, olelkeztunk, simogattuk egymas haját, csokolgattam a nyakát... minden oylat csinaltam, amit megkivantam. Szenderegtem a mellkasán...:) Arrebb huzogattam a ruhaja szélét, besimogattam alá.. Aztan ez kesobb mindig kicsit tobb lett évek alatt.

Vegul mar az egesz teste minden negyzetcentimeteret ismertem, nyalogattam, cirogattam, massziroztam, puszlgattam, fujdogaltam, harapdaltam, mindig azt e sugy, ahogy a sejtjeim melyerol jovo osztonok diktaltak. Persze hosszu csokolozasok is voltak kozben.

Ennyi. szeretkezesnek hivjak tulajdonkeppen, ma is a szeretkezeseim 97%-a "petting", és csak 3%-a aktus.

2011. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is lehet, hogy a csaj van alul ruhában és te fekszel rajta ruhában és hozzá dörgölöd a péniszed. Kezdetnek megteszi. Mi így kezdtük és a csaj is élvezte.
2011. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ja, 35 eves vagyok, es 21 eves voltam a szigetes esetnél. Csak kesobb csokoloztam, 22 evesen.
2011. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hónap után kezdtük a barátommal. Szépen fokozatosan haladtunk. Simogatta a mellemet, szenvedélyesen csókolóztunk, én a derekát izgattam, cirógattam, mozgattam rajta a csípőmet, ruhában mozogtam rajta. Később lekerült a melltartó, nyalogatta, nadrágon keresztül majd bugyiban simogatott, levette a bugyit, izgatta a csiklómat, én is simogattam őt, kézzel elégítettük ki egymást. Kevés ruhában rajta ültem/feküdtem, és mozogtunk, ő fogta a fenekemet, a melleimet, volt hogy elélveztünk.:)

Eleinte csak ő, később én is szájjal izgattam. Meztelenül mozogtunk egymáson, és csókolóztunk. Ezért nem féltem, mikor úgy döntöttem, oda adom a szüzességem. Tulajdonképp csak a behatolás volt előttem, ami új...tudtam, hogy semmi rossz nem fog követezni.

3 hónapig pettingeltünk szex nélkül.

19/l

2011. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És nemtom, hány éves vagy, hogy mondhatom-e tovabb is... Mert akkor lehet azt is, hogy mondjuk meztelenul fekszik az ágyon, és beolajozom a felsőtestemet, és az ő felsőtestén csuszkalok, simogatom a cicimmel...:)

Meg mindenféle érzéki jatekokat ki lehet talalni, majd jonnek maguktol az otletek.:)

Ismet a 35 eves nő voltam.

2011. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönom a válaszokat:)

Még irhattok :)

2011. júl. 3. 11:17
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Most az jutott eszembe, hogy "petting"=olyan, mint amikor csokolozol, csak a teste tobbi reszevel is csokolozol.:)


Az alapjan, hogy kitapasztaltad, hol, milyen erzetet okozol neki, ezekre alapozva lehet kitalalni dolgokat - szemelyre szabottan. Pl. ha sikít, ha a popsijahoz érsz, mondjuk a 2 popsifél kozott, akkor az engem kifejezetten ingerel arra, hogy sokat foglalkozzam evvel a tájékkal. Egy hosszu hatmasszéázs utan rá lehet egyre jobban térnia tomporra, be-besimogatni a két popófél közé... rengeteg otlet elojohet kozben, mivel lehet jo erzetet okozni ott. Oda lehet köpni peldaul.:) És ugy helyezkedem a sulyommal rajta, hogy ne tudjon felugorni a hirtelen érzettől, vagy megfordulni, tehat lehessen még fokozni.:)

És akkor nincs messze a gát sem, azt nagyon szeretem ingerelni, nincsenek akkor mar tavol a futyi alkatreszei sem... azt is kozben meg lehet cuppantgatni (eszembe jutot Gyozike: "jáj, rágjam meg a zácskooodát!":)) És fokozatosan egyre jobban a végbél felé tendálva, benedvesitve/beolajozva vegul bele lehet nyomni az ujjadat..:) Mondjuk en ezt fiuval csinalom, nyilvan ha kedves kerdezo fiu vagy, akkor ez pont eddig erdekes, merta lanynak a vegbeleben nincsen smmi, csak kivul érez az ánuszával. A fiunak viszont!.....:D Juj, de sok lehetoseg van ott!:D:D

De még elotte azt is lehet, hogy (én eddigre mar nagyon felajzott allapotban vagyok, és rengeteg intim valadekom van) hosszura meghagyott intimszorzettel csinalom ezt, és akkor mar az mindenhogyan nagyon nedves nekem. És akkor a fiu hatara rafekudni, és a szétnyitott popsiját a nedves szorzettel "megdugni", csipommel lokdosni. Persze ugye olyan fiuval kapcsolatban alakult ki ez az otlet, akinek amugy is erzekeny a popsitájéka, es azt akartam okozni, hogy meglepeteseben sikoltson fel.:)


Es akkor szepen kozlekedek a testén ideoda, es idonkent rászállok egy pontra, pl, a mellbimbot izgathatom sokaig, vagy az oldalan a legcsiklandosabb részbe mélyen belepuszilok, amig csak bele nem őrül...:) az intim szorzetbe is szeretek ösvényeket fésülni az ujjammal, és azokat vegigcsokolgatni-nyalogatni atszellemulten...

A honaljpuszi az egy "kulon mufaj", az is megér egy misét...:) Talpat bekenni mézzel és leeszegetni...:)

Stb. stb...:D:D

(35/L)

2011. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2%
Mondjuk rágózom, és megcsokolom, csok kozben áttolom a rágót az ő szájába, és otthagyom vele: akkor is vele vagyok a rágó által, ha en nem vagyok ott...:) (35/L)
2011. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

nyali-szopi, ujjazás, farokverés, smaci...minden csak a lulu nem megy a virágágyásba XD

23N

2011. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
XD
2011. júl. 5. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!