Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szülőkkel/párod szüleivel...

Ha szülőkkel/párod szüleivel mentek valahova, előre engeded az idősebbet az anyósülésre?

Figyelt kérdés
Plussz információk:miénk az autó,rég nem vagyunk gyerekek,egyik szülő sem beteges,és csupán szivesség elvinni őket ide-oda.

2013. nov. 26. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Anyósomat meg a sógornőmet vittem egyszer orvoshoz (A kiscsaj lett beteg karácsonykor). A férjem is jött velünk. A kocsi a tesómé, én vezettem. Automatikusan mondtuk a férjem anyukájának, hog üljön előre, de inkább hátra ült.
2013. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2013. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem teljesen mindegy, hogy kiröl van szó, ha idösebb valaki, akkor annak automatikusan illik felajánlani az elsö ülést, akkor is, ha csak ismerös, meg ha anyós vagy szülö, akkor is. Ez alapvetö udvariasság, aki ennyit nem tesz meg, az a szememben igencsak bunkó ember.
2013. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Én is valahogy úgy érzem, hogy illik előre engedni főleg az idősebbeket
2013. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Igen, egyértelműen előre engedem.
2013. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Én először megkérdeztem, hogy hova akar ülni, de nem szeret előre, úgy hogy már nem is kérdezem.
2013. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk meg se várták a felajánlást, hanem automatikusan beülnek mindig előre:-)
2013. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

nem...méret alapján ülnek...tehát apu ül előre, mert 193 magas, vagy tesóm, aki ugyancsak nagy darab.. hátul ugyanolyan kényelmes ülni, csak nem állítható az ülés...

ha 3 ajtós, akkor a nehézkesebben mozgó ül mindig előre..


simán megegyezés kérdése


ha hosszabb az út akkkor, azok ülnek egymás mellett akik egymással fognak jobban beszélgetni...


Ha anyukám jön apu nem, akkor ő ül elől nálunk, mert szívesebben utazik ott..nekem mindegy...



nagyobb gond a ki vezet, ki iszik kérdés:P

2013. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Mindig mondom nekik, hogy üljenek előre, de nem akarnak, mindig mondják elvannak ők hátul és kényelmesebb iis nekik ott.
2013. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Igen, mindig megkérdezem, hogy szeretne-e elöl ülni.
2013. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!