Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szülőkkel/párod szüleivel...

Ha szülőkkel/párod szüleivel mentek valahova, előre engeded az idősebbet az anyósülésre?

Figyelt kérdés
Plussz információk:miénk az autó,rég nem vagyunk gyerekek,egyik szülő sem beteges,és csupán szivesség elvinni őket ide-oda.

2013. nov. 26. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én először felajánlottam anyós ak, hogy üljön előre nyugodtan (párom vezetett), de mindta, hogy nem. Azóta is automtikusan hátra ül
2013. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk úgy van,hogy mindenki a saját autójában ül előre,másikéban automatikusan hátra.
2013. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A saját szüleimnél nem feltétlen (tudom, hogy nekik igazából mindegy), de felajánlom azért.

A párom szüleinél minden esetben automatikusan hátraülök, így érzem udvariasnak. Ők sem várják el, de nekem nem kerül semmibe...


Ha én vezetek a párom viszonyul ugyanígy a saját és az én szüleimhez.

2013. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kényelmi szempont. Ha valaki öreg és nem tud hátul ülni, akkor előre ül. Ha sokan vagyunk az autóban, ált én ülök előre, mert én vagyok a legnagyobb darab. De persze megkérdezzük az aktuális utast, hogy ő is így gondolja-e.
2013. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kocsitól függ. Ha a családi kocsival megyünk és a párom vezet, akkor én ülök mellé, mert az én párom. Ha a kiskocsinkkal, akkor apa ül előre, mert ő nem fér el hátul :D

Nem idősek még, 50 körül vannak, nem érzem, hogy különösebben problémázni kellene ezen. Ők sem.

2013. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálunk nagymamám csak azért ül az anyósülésre, ha valahova visszük, mert olyan kövér, hogy hátra be se fér. Amúgy ha nem én vezetek, akkor én ülök az anyósülésen mindig, ha van idősebb rajtam kívül az autóban, ha nincs. 18 éves vagyok.
2013. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%

A páromé a kocsi, 1 éve vagyunk együtt. Többször, sorozatosan felajánlottam az anyukájának, hogy üljön előre, majd én ülök hátra. De ő rendszerint hevesen visszautasítota a felajánlásomat, mondván üljek csak előre én. Egy idő után abbahagytam, és beülök előre automatikusan. Felnőttek vagyunk, nem fogok cirkuszolni, meg percekig győzködni a másikat, hogy üljön előre. Ha nem, hát nem.


27/n

2013. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nálunk hátra ülnek, de csak azért, mert az unoka kéri, hogy a mama mellé üljünk :)

Amíg nem volt, akkor persze előre engedtem.

2013. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
54%
Ha a mi kocsinkkal megyünk és a férjem vezet egyértelmű, hogy én vagyok elöl, hisz én vagyok a felesége. Bármilyen más utas üljön szépen hátul. Ha más kocsijával megyünk, akkor én mindig hátul ülök, eszembe sem jutna előre ülni.
2013. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!