Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szexuálisan zaklatott...

Ha szexuálisan zaklatott volna a keresztapad gyerekkorodba azt ha akkor nem tetted de még mindig nem tudod féldolgozni 0 évvel késöbb elmondanad a csaladnak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 19:16
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
20 évvel késöbb
2013. nov. 27. 19:16
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Hát, 20 évvel később már nincs akkora hatása, szerintem. Ennyi idő után inkább vádaskodásnak tűnik.
2013. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Én egy családi összejövetelen jól szájba b...m és ha megkérdezné miért akoor elmondanàm.
2013. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Már csak azért is, hogy nehogy már azt higgye, ezt lehet úgy hogy megússza..
2013. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

20 évvel később már nem szólnék.. Már bizonyítani sem lehetne, meg inkább vádaskodásnak tűnne.

Valószínű, hogy nem is hinné el senki, mert joggal kérdeznék, hogy miért vártál 20 évet, hogy elmond?? Még a törvény szerint is elévülne...

2013. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mert a mai napog nem tudtam feldolgozni. Es eddig a neje miatt hallgattam mert őt nem akartam megbantani. De hátba támadott egy dologban és most már nem érdekel a lelki világa . A másik meg hogy sose mertem elmondani féltem szorongtam és valamiféle megjkönnyebbülést éreznk azt hiszem. Mert sok csaladi titok volt amit kibeszéltem így jóval késöbb és akkor is megkönnyebbültem. A mai napig félek az érintésektől, húzódozom az emberektől ez olyan nyomot hagyott bennem ami sajnos ma is vegigkiseri midennapjaim.

De igazabol most is szegyenlem ezert is hezitalok pedig nem nekem kellene szegyenlenj

2013. nov. 27. 19:29
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám.
2013. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Nos, ha most úgymond "hátba támadott egy dologban", akkor szerintem mindenki azt fogja gondolni, hogy kicsinyes bosszú, ha most mondod el. Egyébként én sem hinném el senkinek 20 év múlva. Amúgy négy nagykorú gyerekem van.
2013. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van sajnos.
2013. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Hátba támadott, és te 20 év után bevallanád hogy zaklatott. Mégis hogyan? Megerőszakolt?? Végül is mindegy mit tett, egyedül neked kellett volna már rég feldolgoznod. 20 év elég sok idő..Fel lehetett volna dolgozni vagy együtt lehet vele élni. Ha most elmondod, neked jobb nem lesz, csak több ellenséged lesz családon belül, és hazugnak is fognak nevezni. Senki nem fog hinni neked, mert inkább tűnne bosszúnak mint igazságnak.

(egyébként engem 16 évesen 2-en erőszakoltak meg amikor mentem haza edzésről) ennek 22 éve, és együtt tudok ma már élni vele..szóval tudom milyen az ha megerőszakolnak.. )

2013. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!