Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok! Mennyire veszitek...

Fiatalok! Mennyire veszitek ki a részeteket a házi munkából?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 22:22
 1/6 anonim válasza:
61%
Sok fiatal asse tudja mit jelent !!! Tisztelet a kivételnek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon régóta próbálok abban segíteni, amiben tudok. Régen sokat vasaltam, mostanában mosok, teregetek, főzök ha kell, poszívózok. 20/L
2013. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A mosogatógépet néha kipakolom, ha tele van tiszta cuccokkal, és én épp koszosat akarnék belerakni. Ha nincs épp kivasalva valamim, amit fel akarok venni, akkor kivasalom. Ha sürgősen ki kell mosnom valamit, akkor bedobom a gépbe, vagy ha csak egy darab, akkor kimosom kézzel. Hetente-kéthetente kiporszívózom a szobám, a nagytakarításokat takarítónő csinálja havonta az egész házban. Ha megkérnek rá, kiteregetek. Főzni és sütni viszont szinte naponta szoktam, mert kikapcsol, és imádom. De a többi házimunkát nem igazán végzem el, bár a szüleim nem is szoktak erre kérni. A legtöbbet helyettük is más végzi el, így gondolom ezért nem szekálnak vele.
2013. nov. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor otthon éltem... Megosztottuk...persze anyu többet csinált, de mindenki más is kivette a részét.., még a fiú tesóm is, ha nem is gyakran, de hetente egyszer el kellett mosogatnia, és felmosnia..


A főzést teljesen megosztva csináltuk 12 éves korom óta, takarítás esetén enyém volt a mosás, teregetés, vasalás varrás, portörlés, és porszívózás.. Persze ez nem egyszerre, a mosás az inkább megosztva..napi 1-2 adag is lement akkoriban, ráadásul fokozatosan...tehát 12 évesen nem kellett már ezt mind:)


Már elköltöztem, most érzem anyukámon, bogy mennyi mindent átvettem tőle anno. Szegény mindig el van havazva, mert hozzászokott, hogy a munkát megoszjuk



26/n

2013. nov. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tinikoromban kollégista voltam, akkor nyáron az egész háztartást én vittem, év közben viszont anyukám. Igaz, akkor csak hárman voltak, nyáron meg öten velem és a húgommal.

Most a párommal élek, itt felesben megy a házimunka.

2013. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindig kivettem a részem, a házimunkából, de egy idő után annyira természetesnek vették a kedves szülők, hogy szabályosan házvezetőnőt csináltak belőlem, és képesek voltak ordibálva veszekedni ha mondjuk szombat reggel nem azzal kezdtem, hogy felmossam az egész 200m2 házat...


Szóval aranyközépút!


Párommal mindenben osztozunk, mindegyikünk csinál mindent, és nem elégedetlenkedünk ha 1 hétig nem takarít valamelyikünk.

2013. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!