Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 csajos (igazi lányos)...

2 csajos (igazi lányos) barátnőnek mit lehetne venni karácsonyra?

Figyelt kérdés

16 évesek mindketten.

Nemet és kort írjatok lécci. Köszönöm!


2009. nov. 21. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a fontos hogy "csajosak" hanem az hogy mit szeretnek, mi érdekli őket
2009. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha én azt javaslom Neked hogy vegyél nekik körömlakkot vagy fizess elő nekik valami "csajos" magazinra,akkor miért lényeges még az is hogy mi a nemem meg a korom???
2009. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A nem végülis nem is fontos a korotok azért érdekelne hogy esetleg olyan ötletet adtok amit ti is vennétek a barátnőtöknek és akkor érdekelne a korotok.


Igazábol olyan konkrét dolgot egyik sem szeret, mármint hobbyból. Az egyik tényleg olyan körmöt lakkozó csaj, a másiknak mindig (szülinap, névnap, húsvét) sminkcuccot vettem mert azt tuti használja de már az unalmas.

2009. nov. 21. 14:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nekik valami csinos felsőt.
2009. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ma 14:48 ez nem is rossz ötlet :-)
2009. nov. 21. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

francia manikűr,smink cucc,ha szeretik a hajukat variálni akkor csat,hajgumi,illatos mécses,füstölő...

14,5/L

2009. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor belenéztem az egyik női magazin ajándék mellékletébe, és majdnem padlót fogtam, olyan volt benne, hogy "szerszámkészlet lányoknak" :D Igazából egy tök frankó kis szerszámkészlet, csak mind rózsaszín :) Én mondjuk örülnék neki, mert tényleg nincsenek szerszámaim, és ha egy rohadt csavart be kell csavarni, már azért a szomszédhoz megyek. De szerintem 2 16 éves lánynak ezzel még nincs gondja.

Nekik inkább valami divatos parfüm lenne jó, csak hát jó lenne tudni h kb milyen illatot szeretnek. Vagy nekem a legjobb barátnőm, na ő az, aki ilyen NAGYON NAGYON csini meg csajos meg minden, neki vettem egy nagyon szép smink szettet. Vagyis rendeltem (ebay-es). De annyira bejön, hogy szerintem rendelek majd magamnak is :) Vagy tök jó ajándék lehet egy stílusban passzoló falióra is, ennek a legjobb barátnőmnek vettem már rózsaszín, cicás faliórát is, odáig volt érte :) Vagy még jó ötlet a közös fotó valami szép keretben.

Most ezek jutottak eszembe.

23/L

2009. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezek tök jó ötletek! Pláne az utolsó 2 kommentelő :-) Köszönöm szépen az eddigieket, meg persze mindenkinek!
2009. nov. 21. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a két legjobb barátnőmnek ezüst "carrie-s" nyakláncot csináltatok. (Am a -Szex és New York-ban volt Carrienek.) Terészetesen a saját nevükkel, és magamnak is csináltatok egyet. :)
2009. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kaphatók csinos kis bambuszdobozokban illatosított-színezett szárított virágok és levelek, nemtom, mi a neve,

igen, mécses, gyertya, valami igazán aranyos plüss, különleges csoki, színes üveg izék, kézzel festett, üveg vagy porcelán karácsonyfadísz, ilyen-olyan mütyür: szobadíszek, függönybe tűzhető pillangó vagy virág, rövidáru boltban vagy hobbibotlban kapható,

szép színű, és nem szúrós anyagú sál,

nem kötött, hanem szabott pamut/szatén/bőr kesztyű,

stb.

Figyeld ki, milyen színeket hordanak, és aszerint :)


Ékszer nem szerencsés, mert az ajándékba kapott ékszerek többsége nem tetszik annak, aki kapja, ezért nem is hordja.

Ruha ugyanezért. Nem véletlenül caplatnak a csajok órákat egy-egy felsőért.


21, nő

2009. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!