Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek valakibe beleszeretni,...

Kezdek valakibe beleszeretni, akibe nem lenne szabad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem... Kb fél éve ismerek egy férfit,akivel egyre többet beszélünk,egyre jobban érdeklődik irántam,és egyre merészebb dolgokat mond.

Őszintén szólva nekem sem lenne közömbös,DE egyrészt sokkal idősebb,másrészt párom van,harmadrészt családja van,és az is bennem van,hogy hány másik nővel csinálhatja ezt.

Ezek elég nyomós okok,hogy megpróbáljam elutasítani.

Mielőtt bárki megkövezne ezért,szeretem a páromat,és sosem tudnám megcsalni.

Az igazság az,hogy valamilyen szinten tetszik a közeledése,de nagyon furcsa érzések vannak bennem,nem adnám fel a mostani életem érte.

Remélem csak egy fellángolás. Szerintetek?


2013. nov. 30. 23:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintünk is reméled, csak egy fellángolás.
2013. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is.
2013. nov. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"elég nyomós okok,hogy megpróbáljam elutasítani "


De még sem teszed meg!!

2013. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Boccaccio szerint jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg. Egy biztos: ilyen helyzetet jól megoldani szinte lehetetlen. Akárhogy döntesz, előbb-utóbb bánni fogod. Szerintem lépd meg, aztán lesz, ami lesz. (Jelzem, nem felelőtlen kamasz vagyok.)
2013. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 pokahontas válasza:
91%
Én magamba néznék: valóban szeretem a páromat?
2013. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Kedves uccsó! Ugyan mit számít, ha szereti a párját? Léteznek szerelmek, amelyek felülírnak minden szívtörvényt, átgázolnak mindenen és mindenkin, és bármilyen kacifántos úton is kikövetelik maguknak a jussukat. Megesik, hogy csak rövid ideig tartanak, de sokszor ez a nyúlfarknyi boldogság többet ér, mint egy életnyi langyos kapcsolat.
2013. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 pokahontas válasza:
Én abban hiszek, hogy ha valaki igazán szereti a párját akkor másnak nincs lenne helye a szívében..olyan módon..
2013. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miquellel egyetértek, van ilyen. A szerelem nagyobb nálunk, beborít, "beleesünk". És ez nagyon rövid ideig tart.. Ahogy egy virág kinyílik.
2013. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy rövid ideig tartson. Sok-sok éve szerelmesek vagyunk egymásba a feleségemmel. Persze ezért tenni kell, és nem szabad belefulladni a megszokott ritmusba.
2013. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!