Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e hogy valaki ezért nem 'tud' beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Ha együtt vagyunk valakivel, akivel szeretünk együtt lenni, jó vele, megnevettet minket és fordítva, szóval minden normálisan működik, csak azt érezzük, hogy nem vagyunk szerelmesek... az lehet attól, hogy egy hatalmas csalódás után vagyunk, és nem merünk megbízni senkiben? Úgy értem gátolhatja ez az érzéseket??
2013. febr. 1. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán igen.
2013. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg talán érzi hogy szerelmes, de letagadja a másik előtt is és még saját magának sem meri bevallani, mert 'fél' egy újabb csalódástól? Ilyen van?
2013. febr. 1. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, de ettől még egymásba szeretnek csak tovább tart a folyamat a bizalmatlanság miatt.
2013. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Egy-két hónapig még foghatod a bizalmatlanságra,viszont ha eltelt már egy-két hónap,és akkor sem éreznek irántad szerelmet,csak szeretetet,ott már gáz van.
2013. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, a szerelem egy racionálisan nem megmagyarázható vonzalmon alapuló különösen erős kötődésfajta, ami egyszer csak lecsap az emberre és kész, akkor nincs menekvés. Függetlenül attól, mekkorát csalódott a múlt hónapban az illető.
2013. febr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
00:52 Nem vagyok benne biztos, de szerintem amire te gondolsz az a fellángolásos szerelem.... amikor még nem ismered csak megpillantod, találkoztok, és rövid időn belül beüt... én viszont úgy gondolom, hogy a valódi szerelem fokozatosan alakul ki két ember között, ahogyan egyre jobban és jobban meg-és kiismerik egymást... De köszönöm a válaszodat!
2013. febr. 2. 08:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Már mindegy.. minden mindegy.. egy szemét roh*dék.. letiltott face-en.. és még csak az okát sem tudom... de majd az élettől visszakapja mindenki amit a másikkal csinál.... :(
2013. febr. 2. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden szerelem fellángolással kezdődik és ez így van rendjén. Ha nincs az elején bezsongás, lángolás, abból nem is lesz szerelem, hanem max. megszeretés, kötődés. Abban teljesen igazad van, hogy az érzések fokozatosan mélyülnek el ahogy egyre jobban megismered a másikat, de ha nincs meg a kapcsolat eleji lángolás, intenzív rajongás, akkor azt megette a fene.
2013. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!