Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valakibe ugy beleszeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakibe ugy beleszeretni, hogy nem tetszik kulsore?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Férfiként igen, mert ha belsőre nagyon bejön, az a külsejét is megszépíti a szemedben. Nőként nem lehet.
2013. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, ha megismered, és akkor a külső is megszépül.
2013. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen
2013. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen lehet ...
2013. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kivételek mindig vannak. Bár csúnya srácként sokkal nehezebb párt találni, akármilyen is a személyisége az embernek, a nők túl sokat foglalkoznak a megjelenéssel, külsővel. Sajnos hiába öltözök jól, járok kondizni, van szép bőröm, szemem ha az arcom csúnya, nem igazán keltem fel senki érdeklődését míg meg nem ismer. Utána inkább pedig nem is kezdeményezek, mivel utálok pofára esni.
2013. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
természetesen lehet. és mindkét nem részéről igaz ez az állítás. :) először is, értse már meg mindenki, hogy a "csúnyaság" egy relatív fogalom. mert aki az egyik ember számára úgymond visszataszítónak hathat, az lehet, hogy egy másik illető ideálja. mindenki először a másik külsejét nézi meg, szerintem ne álszenteskedjünk, ez így van. DE vannak olyanok, akik túl tudnak azon lépni, ha mondjuk a másik embernek van néhány pattanás az arcán, nagyobb az orra vagy esetleg elállóak a fülei. :) az ilyenekkel érdemes foglalkozni. :) hiszen akárhogy is, a belső értékek fontosabbak. "a külső megfog, a belső megtart" szóval nagyon is lehetséges valakibe a nem tökéletes külseje ellenére beleszeretni. :)
2013. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Robi91 válasza:
nem, nem lehet aki az ellenkezojet mondja csak megnyugtatni akar hogy lesz baratod/baratnod ugy is hogy csunya vagy
2013. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bele lehet, pl a neten, és abban a pillanatban ki is ábrándulsz belőle ahogy meglátod, ha annyira nem jön be.
2013. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem.

volt már olyan, hogy csúnya férfi tetszett. láttam, hogy csúnya, mégis nagyon tetszett.

tehát mindenképp kell, hogy tetsszen. de ez a szépségtől lehet független.

ha undorodsz tőle fizikailag, akkor viszont nem fogsz tudni beleszeretni.

2013. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült.. 2évig együtt is voltunk. Külsőlre nem jött be viszont nagyon szerelmes voltam így egy idő után szebbnek láttam. 18/L
2013. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!