Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találkozhatnék álmomban...

Hogy találkozhatnék álmomban a papámmal? Nemtom h ide illik-e?

Figyelt kérdés

Na,szóval....kezdem úgy hogy a papám meghalt augusztusban,pont mikor Egerben nyaraltunk...ez ugye ritka h eljutunk Egerbe mert vasmegyében lakunk...pontosabban kómába esett,azonnal hazajöttünk,de rá 4 napra elment...fel a mamához:''''(

annyira szerettem!Olyan rossz hogy kb csak 60 év(remélem előbb) mülva láthatom!És még csak 12 vagyok:(.Most is könnyezek...Leírhatatlanul fáj hogy nincs egy nagyszüőm sem.Ugyanis egy "mamám" él....Ó,Istenem ... még sose mondtam ki hogy MAMA:( ugyanis apukám anyja,nem foglalkozik velem,utál...a papámat (apukám apukája) nem láthattam,a prosztatájával volt a baj,1997-ben elhunyt,pont amelyik évben születtem:( a mamám,(anyukám anyuja) rákos volt 40 évesen hunyt el...Őt szintén nem láttam....anyukám apuja a papám,akiről most szó van nagyon hiányzik.....a minap mikor papírboltban voltunk az egyik mondta hogy a papájának megvesz egy vmi idézetes kis táblát...és akkor belegondoltam neki milyen jó hogy van nagyPAPÁJA,nagyMAMÁJA....már nagyon szeretnék velük találkozni álmomban...vagy már arra is gondoltam hogy bármit megadnék azért hogy meghaljak,hogy végre találkozzak velük...de mivel nem akarom anyut,és aput nagyon elszomotítani hogy meghalok ezért gondoltam hogy álmomba elmegyek hozzá...



viszont egyszer(nemrég)azt álmodtam h megy előttem,és körülötte a környezet sárga-fehér-között van...de úgy volt felöltözve hogy rajta volt a kis kabátkája,a sálja és a sapkája:( és csak a hátától láttam...de úgy emlékszem h csak egy pillanatra.....az arcát nem láttam csak hátulról....ez azt jelenti hogy átthaladt a szivárványHÍDON?

hogy álmodjak megint vele?


12/L


2009. nov. 21. 22:47
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért
2009. nov. 21. 22:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de édes vagy. Sajnálom a papádat. Nézd, az álmok nem mindig úgy alakulnak, ahogy szeretnénk. Nem igazán tudjuk őket befolyásolni. Talán ha sokat gondolsz rá, az agyadba beépül a gondolat és az érzés és megjelenik majd álmodban. A halálra ne gondolj. Egyszer mindenki elmegy. Én mondjuk biztos teljesen összetörnék, ha a nagyim meghalna, mert együtt lakunk és rengeteget vagyunk együtt. A papád a szívedben örökké ott lesz, hiszen szerettet és mindig szeretni fogod. Gondolj rá sokat, idézd fel a régi szép emlékeiteket. Nézegess róla képeket, hallgass esetleg zenét, ami rá emlékeztet. A tárgyak vagy helyek is tudnak emberekre emlékeztetni..ez segíteni fog abban, hogy vele álmodj. Kitartás!

16 L

2009. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Tudod, én Édesanyám szüleit nem ismertem, még korábban elmentek, mint ahogy megszülettem én. Sokszor van hiányérzetem is, furcsa, de ez van - olyan valaki hiányzik, akit soha életemben nem láttam, nem ismertem.


Apu szüleit ismertem, de nem jöttünk ki valami jól.


Amikor valaki olyanra gondolok, akit nagyon-nagyon szerettem, de már nem lehet itt velem most, akkor egy idézet jut eszembe, és az vigasz számomra:


"Ha a szeretet igazi volt, ez bizonyosan összehozza majd azokat az embereket megint." (egy másik létben - én a reinkarnációban hiszek)


Neked még feladatod van itt, amit teljesítened kell. Annak is megvolt az oka, hogy mikor és hogyan távozott Papád. De Neked tovább kell haladnod e földi életed útján, ezt ne feledd. Vele pedig összehoz a szeretet, mint ahogy összehozott titeket ebben a létben is.


Én ebben bízom. Nekem ez ad nyugalmat, és valamennyire oldja a fájdalmat, amit a hiány okoz.

2009. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket aranyosak vagytok
2009. nov. 21. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

nagyon kedves lány lehetsz,tele szeretettel.Kérlek vigyázz magadra.Tapasztalatból beszélek,nekem édesapám halt meg rákban két évvel ezelőtt és nehezen tudtam feldolgozni.Én is találkozni akartam vele és nagyon bele mélyedtem a túlvilági dolgokba amatőr módon.A pszichiátrián kötöttem ki.Azért írom ezt neked,mert nem szabadna ilyen dolgokra gondolnod.Az rendben van, hogy szeretted őt,de nem lehet,hogy nagyon megviselt a halála és nem tudod feldolgozni?Mert akkor beszélj a szüleiddel és kérj tőlük segítséget.A papád biztos nagyon-nagyon szeretett és kívánom Neked, hogy minél előbb vele álmodhass!

2009. nov. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a bátyámat veszítettem el 3hónapja. Nekem is nagyon hiányzik,tudom mit érzel. Gondold azt,h mindig veled van,fogja a kezed és segít neked.

Nagyon sajnálom a történteket.


23/L

2009. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat és a két utolsónak részvétem
2009. nov. 23. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!