Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább veszekedés karácsonykor, ami egy kis dolog miatt robbant ki?

Figyelt kérdés
Nálunk a karifa izzók miatt van mindig durcimurci. Meg minden karácsony reggelre jár egy kiabálás valami hülyeségért, rossz esetben pofon is, vagy azzal való fenyegetés. De ilyen nyámnyila dolgokért, hogy leesett egy morzsa az asztalról, meg ilyenek. Ezek normálisak? Nálatok is vannak ilyen baromságok? Nagyon nem várom a karácsonyt, semmi kedvem az egészhez.

#kedv.
2013. dec. 8. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Karácsonykor veszekedés? Sok évtized óta nem emlékszem ilyenre.
2013. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A legdurvább veszekedés, azon robbant ki, hogy az öcsém és anyukám azt mondták legyen ajándékozás, már kora délután, a nővérem viszont este akart ajándékozni, mert mégis csak karácsony este szoktak, nem délután.. Végül a délután lett megszavazva mire a nővérem sértődötten elvonult és becsapta az ajtaját, amire anyukám kiborult, hogy hálátlanok vagyunk, mire az öcsém is kiborult, hogy ő nem is mondott semmit és jó nagy veszekedés lett az egészből.. Ezenkívül állandó vita megy a fa méretéről, a díszek színéről is. Anyukám ideges a sütés, főzés miatt.. ha mondjuk neki, hogy nem is kell annyit főzni, akkor azért háborog, hogy: "persze nem kell,együnk vajas kenyeret ünnepekkor..nem?", segíteni pedig nem lehet neki, mert lábalatt vagyunk a konyhában akkor, "csak zavartok".. Hála az égnek, ahogy eljutunk addig, hogy leülünk az asztalhoz mindenki lenyugszik, elmúlik a stressz helyzet és utána már béke, vidámság szokott lenni.. Egészen másnapig, amikor jön az újabb vita, hogy ki miért nem akar menni a nagyszülőkhöz vagy mikor érne rá..stb..
2013. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Az én szüleim kulturált emberek, ilyen apróságokat meg tudnak normálisan beszélni.
2013. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 Örüjjé neki.
2013. dec. 8. 16:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk alapjáraton elég idegbeteg a család (pl. öcsém, a hisztis díva olyanokért szól be, miközben tanul, hogy túl hangosan köhögök meg mit randalírozok, amikor egy palack kupakját leejtettem :D), de karácsonykor vhogy egy eset kivételével azért ezek elkerültek minket.


Az az egy eset a következőképpen nézett ki.

Van Balatonon egy nyaralónk, viszonylag új, és amellett van egy nagyobb bolt, ami nem is mindig van nyitva. Mindegy, a kérdés az volt, hogy ilyenkor át kell-e menni bemutatkozni mint szomszéd. Apukám, öcsém meg én azt mondtuk, hogy minek, hiszen nem olyan értelemben szomszéd, nem is látjuk. azt sem tudjuk, ki a tulaj, és arra jár-e... anyukám agya meg teljeen elborult, hogy mi milyen neveletlen suttyók vagyunk, és az asztalhoz vágta a tányért, és amikor én lágyan lefogtam a kezét, hogy az ünnepi ebédnél ne csináljon több ilyesmit (nemcsak azért, mert zavar és mert nem illik, hanem mert veszélyes), akkor elkezdett velem ordítani, hogy ne emeljek kezet rá o_O... azóta csak röhögök rajta, mert elég abszurd volt, de rohadt szar érzés volt, az is igaz...

2013. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Kb. 9 éves lehettem amikor kivágtam a karácsonyfa alatt a legnagyobb hisztit :) Én feketefehér csikos nadrágot és felsöt kértem, kaptam is, csak a nadrág függölegesen volt csikos, a felsö meg vizszintesen. Ezen annyira kiakadtam, gyerek fejjel, hogy mindent a földhöz vágtam és orditottam és sirtam a fa alatt...

A párommal most lesz az elsö közös karácsonyozás, remélem minden rendben lesz :)

2013. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
A hétköznapokon sincs veszekedés semmi miatt, nemhogy karácsonykor. Max. vita, kultúrált hangnemben, de erre is jó, ha a 23 évem alatt évi 1-1 példát találok. Nehéz lenne összeszedni ennyit. Kiabálást ebben a házban még nem hallottam, pofont még nem kaptam és nem is fenyegettek vele. A karácsonyfát fel tudjuk díszíteni értelmes emberek módjára. A morzsát meg szó nélkül felsöpörjük, nincs rajta mit veszekedni. Akik ilyeneken vitáznak ott nagyobb gond van, mint gondolnák.
2013. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok a szerencsés:) Nálunk karácsonykor minden évben összekapunk:D Általában olyan butaságokon,hogy miért nem ég az égő vagy hol van?:D
2013. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a megszokott karácsonyi idegeskedésben anyukám összeveszett apámmal, és közölte, hogy jó, akkor ő nem főz, az elég durva volt. Tényleg nem főzött, nem is evett egyáltalán semmit, mi meg az öcsémmel valami szendvicset, miután (marha jó kedvvel, gondolhatjátok) feldíszítettük a fát.
2013. dec. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez elég lelombozó lehetett:S Bár ez nem karácsonyi történet, de egyszer túrógombócot csináltunk anyámmal, valamin összekaptunk és anyám fogta a túrót és belebaßta izomból a kész gombócok közé úgy, hogy egy nagy paca lett az egész. Anyámat könnyű felbosszantani, már egy rossz szemöldökrándítás kihozza a sodrából:D Remélem, karikor nem húzza fel magát semmin.
2013. dec. 10. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!