Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok normális dolog,...

Mit gondoltok normális dolog, hogy minden nagyobb veszekedés után a párom elköltözik és egy-két hét múlva mintha mi sem történt volna hazajön? Én vagyok a nő.

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 08:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
hát én biztosan leültetném a kanapéra, és megkérdezném, hogy WTF? mesélje már el, akkor most hogyan is képzeli el a jövőt...
2013. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. Mondjuk én már a második ilyen alkalom után egyszerűen nem engedtem volna vissza - vagy ha a lakás az övé, akkor mire hazaköltözik, elköltöztem volna. Ne szórakozzon már!
2013. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Én leülnék vele, és elmondnám neki, hogy nem normális dolog egy veszekedés miatt hetekig hazaköltözni. Azt is elmondanám, hogy ha még egyszer így elszalad a problémák elől, ahelyett hogy megbeszélnénk a dolgokat, akkor jobban jár ha nem is jön vissza.. Mégis, ezt hogy gondolja? Ha majd gyerek lesz, és összekaptok, akkor is elköltözik mindig???
2013. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nincs hová mennie ezért engedem vissza na meg persze szeretem is és ő is engem különben nem jönne vissza hozzám.
2013. nov. 11. 08:34
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

"minden nagyobb veszekedés után" <-- Ez sem normális.

A leírásodból az jött le nekem, hogy ez már nem egyszer fordult elő. Egyáltalán nem normális. Szerintem beszéljétek át a dolgot.

Egyébként ilyenkor hova meg? Mármint tudod, hol van ilyenkor?

2013. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
nincs hova mennie, magyarul szánalomból... egyszer vágnád ki, de úgy igazán, szerintem leszokna erről a duzzogásról...
2013. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg kedves Kérdező, nem azért megy vissza hozzád, mert szeret, hanem mint fentebb említetted, nincsen más lehetősége...
2013. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Elmegy a szomszéd városba a haverjához és együtt vannak az utcán. Amikor elkezdek neki hiányozni hazajön. Már kétszer fordúlt ez elő.
2013. nov. 11. 08:50
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Nézz te utána annak , hogy hova is megy duzzogni?

Mert van hova menjen, es lehet az nem a haverja.

2013. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy a 7es írja! Ne lègy naív, vedd màr èszre csak kihasznàl, gondolom az amièrt összevesztetek így nem is lesz megbeszèlve. Örülsz,hogy visszamegy ès nyalod a fenekèt. Egyik baràtnőmnek volt hasonló pasija, ha màr nem volt körbeugràlva generàlt egy veszekedèst elszaladt 1 2 nap múlva előadta a nagy màrtírt aki annyira szerelmes hogy mindig visszatèr.....egyèbkènt kiderült hogy a volt baràtnőhöz rohant mindig, akit minden féle módon szidott otthon.
2013. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!