Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit egy veszekedés közben a gyerek (ek) füle hallatára egymás fejéhez vágtatok a pároddal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem rossz embernek szültem gyereket." - mondtam a férjemnek, mikor ok nélkül rácsapott a 3 éves fiunk szájára.

Nagyon megbántottam és nagyon meg is bántam, amit mondtam. A gyerek sokat nem fogott fel belőle - azt hiszem, remélem.


Annyi volt az egész, hogy egy picit hisztizett a gyerek, miközben kötöttem be a biciklis ülésbe, mondott valamit, amit az apja félreértett és már ütött is. :( Mondtam neki, hogy nagy levegő és nyugodtan elmagyarázni a gyereknek, hogy mi van, nem pedig egyből a szájára vágni.

2013. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor pici voltam szüleim úgy össze vesztek hogy apám részegen a konyha fiókba nyúlt a késért de szerencsére egyet sem talált....
2013. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!