Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy dolog egy...

Szerintetek nagy dolog egy szalagavatói afterparty?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy idén érettségizek, ahogy a bátjám is(megbukott így velem együtt, de enm ugyanott. Sok volt a költségvetés ruha meg igazából más semmi. De a két ruha össz kb:60k lehetett. Mentem volna afterpartyra de nemmegyek, mert már a belépőre sincs pénzünk. Szerintetek, később ha idősebb leszek és ismerősök, barátok beszélnek róla hogy nekik milyen volt, megnéznek ha én nem voltam ott az enyémen? Mennék én, ellazulni, de amúgy is a piálásról szól, szóval nem bánom. Meg fogom bánni?

18/F



2013. dec. 2. 07:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
29%

ne szivass már,60ezer a táncruháért,vagy az öltönyért?

amúgy ezt jobb helyeken osztálypénzből oldják meg...de az tényleg baromi sok!Nekem vagy 10éve volt szalagtűzőm,volt valami kocsma jellegű zártkörű az osztályrészére..mindenki satu részeg volt,aztán mindenki ahogy tudott hazament,nem beszélve arról,hogy magasról tettek a másikra,ha ilyen italozás alapon közelíted meg...hát nem tudom,azt otthon is lehet,és akkor már jobb ha ismerősökkel teszed azt!

2013. dec. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%

"ne szivass már,60ezer a táncruháért,vagy az öltönyért? "


Olvasd el figyelmesen: KÉT öltönyröl van szó!!!!

2013. dec. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
42%
Igen, meg fogod bánni.
2013. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
78%
Én még a szalagavatóra se mentem el, nemhogy az afterpartyra.
2013. dec. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Kedves 1. kommentelő.

1. Tanulj meg olvasni.

2. Értelmezni.

3. Ne beszélj hülyeségeket, leírtam hogy két öltöny, illetve énis mennék csak nincs rá pénz.

2013. dec. 2. 08:13
 6/47 anonim ***** válasza:
93%

kedves első..

Hiába vered az asztalt, 2 öltönyre nem sok a 60 ezer. Azt hogy ti az osztálypénzből fizettétek a ruhát, nos ritka szerencse. Én 20 éve érettségiztem, és már akkor is nekünk kellett a ruháért fizetni.


Kedves kérdező.

Nem fogod megbánni, hogy nem voltál jelen, mert 10-20 év múlva jelentősége sem lesz. Sőt! A legtöbb osztálytársad nevére emlékezni sem fogsz, mert lesznek olyanok akikkel soha többé nem találkozol..

Én voltam a szalagavatón, de már arra sem emlékszem. Afterpartyn ami az egyik osztálytársunk nyaralójában volt, már nem mentem el.. De aki volt már ő sem emlékszik, hogy milyen volt, és ki volt ott..

Hidd el nekem, az életedben lesznek sokkal fontosabb napok amire emlékezni is fogsz.

2013. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
86%

Csak sejtésem van róla, hogy milyen lehet egy afterparty /gondolom modern tuc-tuc zene, meg piálás.../

Hidd el! Nem maradsz le semmiről! A fiaméknál pl biztos, hogy nem lesz ilyen parti :D Náluk egy szolid vacsora lesz. Amúgy az öltönyök tényleg nagyon drágák tudnak lenni. Nálunk a Bocskai öltöny /mert a sulijukba az az egyen öltöny. 60 ezer baráti áron/

2013. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
nekem két éve volt a szalagavatóm, a barátommal párkapcsolatban élünk (főiskola miatt), és arra a hétvégére feljött a szalagavatóra, egyikünk se az a bulizós típus, így nem mentünk el, hanem együtt töltöttük azt az estét (és persze az egész hétvégét :D ), nem bántam meg, a többiek se beszélnek róla, szóval nem hagytam ki semmit :)
2013. dec. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 éve érettségiztem, de annyira széthúzó osztálytársaim voltak, annyira érdektelen osztályfőnökkel, hogy nekünk nem is volt szervezve szalagavató utáni party. Irigykedtem a többi sulira, mert sokaknak a suli volt ami kibérelte a helyet és ott volt az egész iskola.

Nálunk ez úgy nézett ki, hogy szólt az egyik osztálytársam, hogy a helyi sörözőt "lefoglalta" nekünk. Hát gondolhatod. Voltunk vagy 3-an.

Majd egyetemi gólyatáborból hamarabb hazajöttem, mert mindenki minden nap piált és füvezett és összefeküdt mindenkivel, egész nap másnaposak és aznaposak voltak. Mondtam nekem ez nem kell, az egyik felsőbb éves próbált rábeszélni, hogy maradjak, mert jó buli és meg fogom bánni hogy elmegyek. Nem bántam meg.

2013. dec. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy te is írtad...ezek az afterpartyk általában arról szólnak, hogy minél többet piálhasson mindenki és egy ép szót nem tudsz váltani egyikőjükkel sem, így az egész estéből egy maszat marad meg, ami igazából semmilyen különösebb érzést nem vált ki az emberből utólag visszagondolva.

Szerintem egyáltalán nem néznek meg, ha nem mész el. Inkább ünnepelj otthon a szeretteid körében, azokkal, akik igazán számítanak.

2013. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!