Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek el a gyűlölt...

Hogyan viselitek el a gyűlölt családtagokat/rokonokat Karácsonykor?

Figyelt kérdés

Ti hogy tudtok egy asztalhoz ülni velük? Én már előre utálom ezért a szentestét, pedig amúgy szép ünnep lenne.

Hogyan kell elviselni az aljas rokonokat/családtagokat ilyenkor? Vannak módszerek erre?


2013. dec. 11. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az a modszerem, hogy nem gyulolom a csaladtagjaimat.
2013. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel dolgozni fogok... Na melyikünknek rosszabb? :)


Ne utálkozz amúgy. Pont nem erről szólna ez az ünnep.

2013. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan csaladtagom, akit gyulolnék. Rövid az élet, értelmetlen a gyűlölet. Pláne karácsonykor....
2013. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Senkit nem gyűlölök, családtagokat sem. A gyűlölködés semmire nem jó, az ember csak magának árt vele.

Megtanultam megbocsátani, valamint ünnepekkor minden sérelmet kizárni. Ilyenkor az a szabály, hogy csakis olyasmit csinálunk és olyasmiről beszélgetünk, amitől mindenki jól érzi magát. Mesterkéltnek tűnhet, de nagyon hasznos. Mindenkinek az élete tele van problémákkal, gondokkal, megoldandó feladatokkal. Nem kell félni, nem fognak eltűnni. Akkor se, ha három napig az ember egyszerűen nem hajlandó foglalkozni velük.


Persze ehhez fegyelem és gyakorlás kell, de érdemes foglalkozni vele, mert felnőttként is nagyon szép ünnepek lehetnek így.

2013. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi értelme a gyűlölködésnek? Olyan rövid az élet...
2013. dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyűlölöd őket miért kell egy asztalhoz ülni velük? Én apámmal nem állok szóba de nem is fogok vele találkozni karácsonykor..
2013. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nincsenek gyűlölt családtagjaim, csak nem kedvelt és egy-két utált családtagom van. Az sem az enyém, hanem a férjemé. 1800 km-re vagyunk egymástól, hála Istennek. Küldök nekik képeslapot, ha rendes akarok lenni, és jónapot.
2013. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beveszem a "lesz.rom" tablettát és teljes lelki nyugalommal szólogatok nekik vissza, nem hagyom magam felidegesíteni.
2013. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!