Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erős embereket nem szeretik...

Az erős embereket nem szeretik? Ha nem, miért: féltékenyek, irigyek? Ha igen, mire?

Figyelt kérdés

Megpróbálom úgy leírni, hogy ne tűnjek nagyképűnek...


Szóval az elmúlt 21 évem alatt rengeteg olyan dolog történt velem, ami mással egy életben nem történik. Nagyon sok fájdalmat és veszteséget átéltem, az emberek rengetegszer rútak belém, és próbáltak elnyomni, az esetek 99%-ában jogtalanul.

Én ennek ellenére, mindig is erős maradtam, vagy talpra álltam, ha úgy hozta a sors.

Rengeteg célom volt és van is, sokat meg is valósítottam ezekből.

Nagyon sok bántást kaptam ezzel kapcsolatban is, rengetegen próbáltak visszahúzni, és gátolni a céljaim elérésében.

Ezek ellenére, én mindig próbálok kedves maradni az emberekkel, bár aki nagyon aljas módon bánt velem, azokkal nem foglalkozom. Nem haragszom rájuk, nem akarok "bosszút állni", egyszerűen csak nem érdekelnek.


Viszont ezek után is, nagyon sok bántást kapok, rengetegen átgázolnak rajtam, vagy legalábbis próbálnak.


Eddig azt hittem, hogy ez azért van, mert valami negatív kisugárzásom van, vagy mert engem csak utálni lehet. Lehet, hogy így van, nem tudom.


Viszont a kérdés amit feltettem, egy ideje már megfogalmazódott bennem: mivan ha azért nem szeretnek, mert ők nem tudnak ilyenek lenni? Bár ezt nem igazán értem, hiszen szerintem minden emberben benne van ez a küzdési vágy.


2013. dec. 12. 02:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Tudtam hogy le fogtok pontozni mert ti is csak kanapénülő frankótmegmondó te.tvek vagytok, akiknek apuci-anyuci mindenben segitett. Nekem magam kellett felnőnöm, megtanulni mindent ugy hogy közben szintw mindenki ellenem volt. Ma megvan mindenem de nem tudom élvezni mert az ilyen roha.dékok mint ti mocs.kosak kikészizettetek! Nem akarok magyar lenni-.-
2013. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ha jókat mersz mondani magadról, akkor az emberek neked esnek és lehurrugnak, mert itt csak álszerénykedni szabad, az igazságot kimondani azt mér nem. Ez látszik a válaszadóit stílusán. Meg a nulla empátia is. Velem is ugyanez van, ha jókat merek magamról mondani, akkor keresik rajtam a fogást, hogy mitől török össze, ha viszont a földön csúszva szenvedek, akkor előbb utóbb megkegyelmeznek és akkor persze tudnak velem kedvesek lenni. Nem tudom, miért van ez.

Szerintem amúgy azért történik ez, mert nincs családod, nem áll mögötted senki és ez bizonyos értelemben gyenge pont. Farkastörvény van, aki gyenge, azon átgázolnak, akár jó, akár rossz ember, tök mindegy. Engem is akkor értek a legnagyobb csapások életemben, amikor nem támogatott a családom és teljesen magamra maradtam. ilyenkor szabad préda vagy. Vigyázni kell az emberekkel, mert tényleg kevés közöttük a jóindulatú, aki nemcsak az önös céljaira akar felhasználni.

2013. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem büszke lehetsz magadra, hogy egyedül így sikerült talpon maradnod. Én egyetlen embert sem ismerek, aki ne ment volna tönkre abba, hogy magára hagyták, beleértve sajnos engem is. A legtöbb ilyen barátom, akinek olyan nehéz helyzete volt, mint nekem, tönkrement és most a legalja életet élik. Én pedig csak segítséggel tudtam kimászni a gödörből, mert egyedül nem ment volna.
2013. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!