Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a nőket ha egy...

Miért zavarja a nőket ha egy férfinek nagyon jó viszonya van az anyjával? Miért féltékenyek? Miért nem értik meg hogy egy férfinek fontos az anyja?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elkényeztetett és nem vagyok anyámra utalva,de nagyon jó a kapcsolatunk.De sok barátnőmet ez mintha zavarta volna,vagy is volt olyan aki ezt konkrétan megmondta.Én nekem fontos az hogy jó kapcsolatunk legyen,sokat köszönhetek neki.Miért zavarja ez a nőket?
2013. jún. 13. 09:27
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném hogy nem anyuci pici fia vagyok,mert férfi vagyok a talpamon és nem vagyok egy lúzer anyuci kedvence,kemény helyzetekbe is megálltam a helyem egyedül az életben.
2013. jún. 13. 09:29
 2/40 anonim ***** válasza:
43%

Én anya vagyok, 20 éves a fiam, de nekünk is nagyon jó a kapcsolatunk. Van barátnője, 2 éve, de én még nem vettem észre, hogy zavarná, ha mi mondjuk elmegyünk vásárolni ketten, vagy moziba, vagy akár hova.

Azt nem tudom, a Te barátnőidet mi zavarhatta, de én sem látok abban semmi rosszat, ha valakinek jó a kapcsolata a szüleivel. Úgy látszik ma már ez az abnormális.

2013. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
75%
És látod, Te magad is magyarázkodsz, pedig semmi okod rá.Miért is lenne valaki mama pici fia, vagy lúzer azért, mert nem ölik egymást az anyjával?
2013. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem,mert egy barátnőmet sem bántotta és soha nem keverte a sz@rt köztünk.Szóval nem értem a dolgot.Nem magyarázkodom,de sokszor amelyik férfi jóban van az a anyjával azt egyből anyuci pici fiának gondolják.Holott nagyon kemény helyzeteken mentem keresztül,amit egyedül oldottam meg.A nők alapjában férfiasnak tartanak és tényleg nem vagyok olyan aki anyuci nélkül életképtelen.Egyszerűen csak nagyon jó a viszonyunk.
2013. jún. 13. 09:43
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi szereti az anyukáját, azzal nincs semmi baj. Azzal van a baj, hogyha wc-re sem tud már menni felnőtt létére anyuci nélkül, vagy ha az anyukája dönti el, hogy ki a fia mellé való nő... Na ez a gáz.
2013. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
35%

Mert lükék. Miért lenne jobb, ha marnák egymást a szülők és a gyerekeik? Vagy féltékenyek a kedves mamára talán.

Az én párom sajnos nincs túl jó viszonyban a sajátjával, mivel nem ő nevelte fel. De időnként telefonálnak, sőt találkoznak, évente 1-2 alkalommal. Én mondogatom neki, hogy érdemes lenne szorosabbra fonni a kapcsolatot.

2013. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%

Mert az ilyen pasiknak mint te,mindigis az első helyen az anyja lesz, a feleség és a gyerek csak utána következhet,és mindig a mamának van igaza,mindig a mama kedvében akar járni,és ha a mama és a feleség összerugja a port,te tuti anyád mellett állsz ki,függetlenül attól,kinek van igaza.


Na ezért zavarna.

(szerencsére párom nincs annyira jóban,bár rosszban se az anyjával,2500km-re élünk,tökéletes)

2013. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
46%
Na utolsó, remélem a te fiad is csak hébe-hóba fog rádnézni...
2013. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
52%
Nem lesz fiunk,egy kislányunk van,nem lesz több gyerek :)
2013. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
61%
a 7es jól mondja :)
2013. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!