Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy elhagyom a párom,...

Jogos hogy elhagyom a párom, vagy más még elbagatellizálná a párja dolgait, mindezt terhesen?

Figyelt kérdés
volt egy idő, nem járt haza, haverok, meg ilyesmi, utána megjelenik egy 5 percre, hogy pénzt kérjen, nem adtam, erre lehord mindennek, fenyeget a szakítással, az idióta haverja mellette ülve bemutat nekem, meg sem véd az ilyenektől. anyagilag, erkölcsileg sem támogat, nem segít, de mindezek előtt meg nagy szerelem, meg szüljek neki, meg etc etc. most külön vagyunk és nem győz a szerelmével bombázni, de én meg olyan szinten csalódtam benne, hogy most engem pont nem a szerelmi vallomásai érdekelnek. magyarán hinném, ha látnám, de egy olyan ember, aki mondjuk nem összetart a családjával, hanem elnézi, hogy a haverja bemutat a párjának, leendő gyermeke anyjának, sőt merem állítani, ezt a párom miatt merte megtenni, aki a pénzt nem a párjával magukért viszik haza, hanem olyat csinál belőle, ha nem adok Neki, én vagyok az utolsó, meg ilyen enyém tied dolgokat, szóval akiben a család/párja védelme alapból nincs meg, most annak minek adjak én mégegy esélyt. ami nincs, az nem is lesz. szóval ha lelépek végleg én úgy érzem jogosan, de van más, aki máshogy gondolná?
2013. dec. 13. 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:
tehát akinek nem a családja az első és azért nem küzd, minek akarjak én azzal családot?
2013. dec. 13. 19:40
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Úristen, ezek után van még bármi kérdésed afelől, hogy mit kéne tenned? Felejtsd el, örökre!!! Annyit nem ér, hogy akár csak egy fél pillanatra is eszedbe jusson, rá gondolj.
2013. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy ilyen kapcsolatba gyereket vállalni, szegény gyerek ismét egy apa nélküli gyerek.
2013. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 edömér001 válasza:
gondolom ő volt a diszkó legmenőbb kanja és magad körül minden épkézláb férfit frienzone-oltál. gratula. amúgy persze hogy hagyd ott. csak teherbe esni volt kár.
2013. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem. ő volt az, aki ízig vérig, foggal körömmel, soha nem feladva küzdött értem, hogy megkapjon.
2013. dec. 13. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Könnyű a tökéletes szenteknek arról papolni, hogy minek ilyennek szülni, de elárulok valamit. Sajnos NAGYON sok olyan eset van, mikor az ember bízik a szerelmében, mert az másnak mutatja magát akár évekig és mikor ilyen nagy felelősségre kerül sor, csak akkor mutatja ki a foga fehérjét. Nyilván vannak jelek, de bármilyen furcsa is, vannak nagyon jó színészek a mindennapokban is.


Nekem mindig is a bunkó, érzéketlen, materialista pasikat sikerült kifognom, s mikor találkoztam egy fiúval, aki érzékeny volt, kedves, szeretetteljes, akkor mérhetetlenül boldog lettem. Én terhes lettem és teljesen megváltozott, bunkó lett, érzéketlen, a haverjai lettek a legfontosabbak, ugyanígy pénzt kunyerált. Elvesztettem a gyereket a 15. hétben és akkor éreztem, hogy ez talán a sors keze, mert egyre súlyosbodott volna. Persze a barátomat kidobtam és próbáltam elfelejteni a sok rosszat és nem értettem, hogy nem vettem észre, ki ez az ember egyáltalán?

Lényeg, hogy BÁRKI félrenyúlhat, bárkit átverhetnek, mert senki sem lát bele a másikba.


Kérdezőnek: Ilyet nem csinálhat veled, mi lesz később? Világosan, egyszer és utoljára választás elé állítod, hogy vagy változtat, vagy húzzon a francba. Ezt ne gondolja már komolyan.

2013. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de teljesen arról írtál ami velünk megy :)

csak én még ott tartok, hogy amit én gondolok azt meg sem osztottam vele, nem kértem ki, nem veszekedtem, szimplán, egy árva szó nélkül leléptem. és azon is csak gondolkodom, hogy egyáltalán elmondjam e neki, mert szerintem aki ilyet tesz, tehát elrangsorolja a családját, szeretteit, azzal mi értelme beszélni is? ha ez jön belülről, akkor ez jön.

pl többet érne nálam a vallomásai helyett, ha a drága haverját állítaná elém egy bocsánatkéréssel.

meg hogy nem jött haza... legszívesebben a képébe vágnám, hogy akkor éljen vele.


én úgy gondolom, érzelmi érettséget, és hogy mi fontos az életben, mi kevésbé, értékítéletet, nagy beszélgetésekkel sem lehet a másikba nevelni, ha az nincs meg.


has én voltam neki az "utolsó" bevallom, ezek után nem is áll szándékomban első lenni.

és esélyét sem látom annak, hogy bizonyítani tudná az ellenkezőjét ezek után.ide egy virág nem elég.


és csakis abban vagyok bizonytalan, hogy más tudná még ilyenben élete párját, akivel jóban rosszban együtt, akiért tűzbe tenné a kezét -látni?


és ha visszafogadnám azzal csak én bizonyítanám a kitartásom, ő meg semmit.

2013. dec. 13. 23:45
 8/10 A kérdező kommentje:

én újabban a végszón gondolkodom. valami ütős utolsó szón.

de még ezen is gondolkodom, hogy egyáltalán minek mondjam ezt is.

2013. dec. 14. 00:00
 9/10 anonim ***** válasza:

De miért rögtön és kizárólag csak a végszón gondolkodol? Nem adsz neki infókat arról, mikkel vagy elégedetlen? Mert úgy nehéz tennie ellene...:)

Mondtad neki, hogy a szakításon gondolkodol?

És milyen gyakran mondod ezt neki?

És nem érdeklik őt ennek az okai?

2013. dec. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os hülyeséget ír, teljesen felesleges még egyszer, utoljára választás elé állítanod!!! Egy ilyen emberrel nincs mit beszélni, akinek a haverja bemutat neked, miközben ő ott ül melletted, és nem véd meg, azzal mégis mit kéne még beszélni? Semmit!

Nem kel végszó, egyszerűen hagyd ott, soha többet ne állj vele szóba, ne vedd fel a telefont sem neki. Zárd ki az életedből végleg. Én így tettem, és nem bántam meg.

2013. dec. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!