Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a feleségem öngyilkos lesz...

Ha a feleségem öngyilkos lesz ha elhagyom, akkor ugye nem leszek büntethető ezért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 13:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert önmagán elkövetett cselekedet lesz, saját akaratából teszi, nem te teszed vele közvetlenül, már más kérdés a lelkiismereted, ami nyilván nem hagy majd nyugodni...
2013. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te ölöd meg, persze hogy nem leszel hibás azért, ha ő saját szándékából rosszul dönt, és kárt tesz magában.
2013. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem,semmiképp.


De ha a lelkiismereted tiszta akarod,hogy legyen,szólj a szüleinek,testvérének,bárkinek,hogy szerinted mire készül,vigyázzanak rá.

2013. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Megcsalt, az én lelkiismeretem tiszta.
2013. márc. 13. 13:49
 5/48 anonim ***** válasza:
95%
Ez a legundorítóbb fenyegetőzés, ne hagyd magad zsarolni! Nem leszel büntethető, ő pedig nem lesz öngyilkos, hidd el.
2013. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Más hülyeségéért nem te felelsz. Ha aggódsz érte szólj valami rokonának, barátjának, hogy figyeljen oda rá.
2013. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Szerintem is gyáva ahoz, hogy megtegye. Azért kérdeztem, mert ha mégis megpróbálná, akkor nem akarok még jobban pórul járni miatta.
2013. márc. 13. 13:52
 8/48 anonim ***** válasza:
69%
Ne hagyd magad zsarolni. Ha van gyerek kérd a felügyeleti jogot, anyuka labilis idegrendszerére hivatkozva, tanúkkal alátámasztva, hogy ezt mondta.
2013. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
89%
Ezek általában üres fenyegetőzések. A helyedben elvinném egy pszichológushoz egy beszélgetésre ezzel kapcsolatban, hogy tiszta legyen a lelkiismeretem. Előtte-utána-közben szakítanék, nehogy már hagyd magad zsarolni.
2013. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
92%
Megcsalt, aztán még fenyeget is? Akkor azért annyira ronda nem lehet, hogy más férfinak nem kell, úgyhogy gondolom nem attól fél, hogy egyedül marad. De azért azt elmagyarázhatod neki, hogy még mélyebbre ne süllyedjen már a fenyegetőzésével, elég egyelőre feldolgoznod a megcsalást. Utána erőszakoskodhat.
2013. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!