Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a családom egyik...

Elegem van a családom egyik szokásából, mert én szívom meg. Nem hallgatnak meg. Mit tegyek még? 15/L

Figyelt kérdés
V Komolyan, mintha nem is léteznék. -.-" Nekem sokszor van 0. órám, meg amúgy is korán kell kelnem, hogy beérjek a suliba, tehát csak hétvégén tudnám kialudni magamat. De ott a feltételes mód, ugyanis ahogy a családom felkel, bejönnek a szobámba, felhúzzák a redőnyt tesznek-vesznek, a 13 éves öcsém keresi a (volt) naplómat, megpróbálja feltörni a mobilom kódját, a 4 éves húgomat beküldik játsszani... Mintha a szobám a nappali lenne, körülbelül. Mindeközben én aludni próbálnék. (Itt ne a délután 1 órára gondoljatok, mert már 9-kor is ez van.) Aztán anya még a fürdőszobába is gátlástalanul bejön, nem érdekli, hogy mondjuk pont zuhanyzom. Kértem őket hogy ne tegyék szépen, kértem csúnyán is, de azon kívül hogy én voltam a rossz, semmi nem történt. Az ajtót nem tudom bezárni, mert mindenhol zár nélküli harmonika ajtó van. Egyszer-kétszer kértem már zárasat, de "az felbontaná az összhangot". Ha behúzom az ajtómat, kinyitják még akkor is, ha tanulok. A családom többi tagja alhat akár egész nap, órákon keresztül bent lehet a fürdőben, senki nem zavarja őket. Nagyon elegem van abból, hogy így semmibe vesznek. Ti mit tennétek a helyemben?? :'(

2013. dec. 14. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
én visszaadnám :) reggel vagy délután amikor pihen anyukád bemennék hozzá a helyedben, és hangosan tevékenykednék, vagy felébreszteném.... és addig addig csinálnám, míg be nem látná, hogy nekem van igazam, és néha nekem is kell a pihenés...ha a fürdőben van, ugyanúgy benyitnék, fogatmosnék közben stb.
2013. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Feküdj le korábban.
2013. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell reggel 9-ig aludni. A fürdő ajtaját pedig be kell zárni.
2013. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Legyél egyszer kolis, akkor hozzászoksz. Ott ez megy 7/24, nem csak reggel 9-kor, hanem hajnali 2-3 körül is.
2013. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy add szépen vissza a dolgokat. Te is ébreszd fel őket, nyiss be hozzájuk, stb és akkor észreveszik magukat. Pff..nálam merne valaki benyitni...
2013. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
nálunk is ez van,nem hagyják az embert 9-ig aludni a többiek itt bent a börtönben,
2013. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Első. Azért, mert a te életed teljes csőd, nem kell b**kónak lenni a másikkal.
2013. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
52%
egyszer kelj fel hajnali 3kor és roncs be hozzájuk és kezdj el valami hangosat csinálni.Nekem ebből levágták hogy mennyire irritáló tud ez lenni :D
2013. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Énnálam is ez volt. Bezártam magam a fürdőbe és ott aludtam törölköxőkön:)
2013. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban fillérekért kaosz füldugaszt.
2013. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!