Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha 26 évesen...

Mit csináljak, ha 26 évesen még "gyerekes" vagyok?

Figyelt kérdés

A családomtól folyton megkapom, hogy nem vagyok elég érett és ebben a korban már a családalapításon kéne agyalnom. Tényleg sokat hülyéskedem, sok mindent lazán veszek, néha úgy érzem magam, mintha tizenéves lennék. Házasságban viszont egyáltalán nem gondolkodom, gyerekvállalásban pedig főleg nem. Nem érzem magam elég érettnek rá. Ez még változhat a későbbiekben?

Amúgy a munkát, tanulást nagyon is komolyan veszem, próbálok a lehető legjobban teljesíteni, de a magánéletben ez nem annyira jellemző rám.


2013. dec. 14. 17:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hogy milyen ....emberek vannak! Képes egy n betűt értékelni.

Betegség ez, hogy piros kezeket nyomkodni, s ezzel 0 %-ra vinni valaki őszinte véleményét? S látni, micsoda hatalom van a kezében. Rémes.

2013. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért pontozzák le azokat, akik igazat írtak? És az n betűt?
2013. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát az én véleményem ne törödjél már mással! A másikban mindig könnyebb a hibát megtalálni! Az a lényeg hogy te boldog legyél! A családod meg ne szóljon bele hogy te így jól érzed magad! Én 21 éves vagyok de nekem is folyton beszólnak ha Animét nézek vagy hasonló! A lényeg az számít hogy te jól érezd magad! Az emberek nagy része folyton beleszól az életedbe! De az ilyenekel ne törödj olyan életet hozz létre amiben boldog vagy! :) Űdv :) CARL
2014. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!