Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 évesen hogy kéne kinéznem?...

17 évesen hogy kéne kinéznem? Hogy ne legyek gyerekes?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegy, ahogy jólérzed magad a bőrödben! Ha ez épp a gyerekes, akkor úgy! :)

Add önmagad, ne vegyél fel maszkot, ennyi! :)

2013. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami neked tetszik,ne másokra hallgass.
2013. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is pont ez volt a bajom :D Én frizurát váltottam, befestettem a hajam (csak árnyalatnyi különbség ami jobban illik az arcomhoz meg a szememhez) vágattam belőle és egy kicsit megszedettem, h dúsabb legyen. A sminken is erősítettem picit pl.: nem csak szempillaspirál hanem szemhéjfesték, szemhéjtus meg bronzosító... Stb. (Legyen igényes, szolíd de mégis emelje ki a szemet, arccsontot) az öltözködésed meg legyen nőiesebb nem kosztümre meg ceruzaszoknyára gondolok de egy ing vagy egy divatos kötött pulcsi, magasabbsarkú (akár telitalpú) bokacsizma az nagyon jól néz ki szerintem. Hát remélem tudtam segíteni. :) Amúgy ez később csak az előnyünkre fog válni, hogy megmaradt a "babaarcunk" :D
2013. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 annamari69 ***** válasza:
A babaarcod a sminktől biztosan nem marad meg, legalábbis a bőröd, az alapozók, szemfesték... szépen tönkreteszi, max. a vonásaid, amúgy nem értem, miért kellene valakinek idősebbnek kinézni,mint amennyi valójában.
2013. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne hordj pelenkát.
2013. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AnunimuS/HUN/ válasza:
mindegy ahogy te érzed jol magad
2013. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!