Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esetleg másnak is vannak...

Esetleg másnak is vannak olyan észrevételei a családtagjaival kapcsolatban, hogy pont olyan gerinctelen, megbízhatatlan emberek, mint akárki mások?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 22:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
amit leirsz, az viszont tokeletesen igy van egyebkent. es ez komoly. asszem magzati fejlodesnel a ferfiaknal a jobb es a bal agyfelteket osszekoto hid valamilyen hormon, vagy tudom is en mi hatasara minimalisra szukul, nincs valami nagy atmenet. szoval vagy a jobb, vagy a bal agyfelteke van hasznalatban, de a ketto egyutt nem megy. a noknel nagyobb az atjaras a ket agyfelteke kozott.
2013. dec. 15. 08:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Háát én itthonról a testvéremtől csak a gyűlöletet és a megnemértést kapom. Rosszabb mint egy ellenség. Anyám meg nem fogad el engem, hogy miért azt nem tudom. De sokszor az idegenektől kapod emg azt a szeretetet és megértést amit itthonról soha.
2013. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem is csoda, hogy sok embernek fontosabbak a barati mint a csaladtagjai :P
2013. dec. 15. 14:16
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére normális családom van, de ha nem lennének azok, azon sem csodálkoznék. Sosem értettem, hogy a családot miért kell piedesztára emelni. Attól, hogy valaki a rokonod, még ugyanúolyan átlagos emberek, ugyanannyi esélye van, hogy rosszak lesznek, vagy sorozatgyilkosok vagy akármi. A többi rossz ember is valakinek a családtagja és mégis rosszak.
2013. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem masokkal, hanem egymassal legyenek embersegesek,e za lenyeg. a csalad ver szerinti kotelek. ha akarod, ha nem, megvan a kapocs. ha ellene nem tudsz tenni, erte kell. ha valaki provokalja a csaladtagjait, magaval is kics3szik. aki meg sajat maganak se akarja a nyugtot, az az ember beteg.
2013. dec. 16. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!