Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a kapcsolatommal?...

Mi legyen a kapcsolatommal? SEGÍTSETEK pls

Figyelt kérdés
Sokat veszekszünk mostanába, épp szünetelünk is és elment este a Dürer kertbe . és megnéztem egy csajnak az adatlapját akire féltékeny vagyok és ő is ment rá... érzem h együtt voltak . mit csináljak ?? kérlek segítsetek

2013. dec. 15. 10:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Beszèlj vele..okosabbat nem tudok.Kèrdezz rá,hogy akkor most mi is van.
2013. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
és ha volt valami a csajjal ? mit tegyek?
2013. dec. 15. 10:46
 3/20 anonim ***** válasza:
akkor dobd ki. ha nem tudsz benne megbizni akkor semmi értelme a kapcsolatotoknak
2013. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem :S
2013. dec. 15. 10:50
 5/20 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg valakit aki ott volt. Vagy a barátod.
2013. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
36%
remélem jól levarrta és megszabadult tőled akin eluralkodott a birtoklási vágy nyomozgatsz adatlapokat nézegetsz szánalmas vagy
2013. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azt tedd, amit a szíved, az eszed és a gerinced kíván. Mi nem tudhatjuk, hogy milyenek az elveid, mennyi benned a tartás, mennyire vagy szerelmes, mit vagy hajlandó megbocsátani.

(Bár az ilyen szünetelős dolgok nálam halálra vannak ítélve. Valahol mélyen mindig tudom, hogy van-e jövője a dolognak - és néha nagyon nehéz ezt a mélyen rejlő dolgot belátni, meg fájdalmas is, de pont ezért minél előbb meg kell hozni a döntést.)

2013. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
mindennél jobban szeretem.. de úgy érzem sokszor egyoldalú a dolog. ha megváltozna kicsit minden működne
2013. dec. 15. 11:01
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Olyan nincs, hogy mindennél jobban szereted. Önmagadnál azért ne szeresd jobban. És ha tényleg volt ott valami, akkor ő biztos nem szeret téged, tehát próbáld meg összeszedni az önbecsülésedet, és lépj túl rajta.

Valószínűleg nagyon fiatal lehetsz, de hidd el, ha valami nem működik, nem kell erőltetni. Lesz ez még jobb is.

2013. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Először is, az már alapból rossz ha valakit megakarunk változtatni. Ha szereted, úgy szeresd ahogy van. Ne készíts a fejecskédben egy képet róla.. aztán dühöngj mikor kiderül mégis más. Másrészt, pont te fogod tönkrevágni a kapcsolatot a féltékenykedéssel. Lehet meg se fordult a fejében, hogy megcsaljon, de te ügyesen becsempészed a gondolatai közé, azzal hogy hisztizel. A bizalom szó ismerős? Engedd már egy kicsit szabadon. Ha szeret úgyis visszamegy hozzád.. ha meg nem, akkor rá akarod magad erőltetni? Az sose jó lépés.
2013. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!