Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok "beteg"...

Szerintetek én vagyok "beteg" vagy túl hangos a vészcsengő? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy van egy nagyon aranyos barátnőm.Családja van,nekem is.Sajnos ő férjével nagyon nagyon rosszul él,de még nem tud hova menni,hát marad és tűr.A férjem akivel nekem viszont annál jobb a kapcsolatom,nagyon sajnálja és többször mondogatja,hogy a legszívesebben magunkhoz költöztetné.A baráti kapcsolatuk egyre szorosabbá válik többször átmegy a barátnőmhöz egy cigire kávéra,amikor a férj dolgozik,én a minap nagyon kiakadtam és szóltam neki,hogy ez nekem nagyon nem tetszik.Erre kiakadt,hogy beteg vagyok,ha azt gondolom megcsal és pont a barátnőmmel..? stb.Ma a férjem vitte be a városba reggel autóval,majd jön a barátnőm a mi autónkkal,hogy odaadta a férjem és majd ő bemegy érte,ha végez a munkahelyén.A barátnőmön combnál felvágott szoknya volt,pedig soha nem öltözik kirívóan.Én benne vagyok a házasságomban ami valóban jó buli jó együtt és tudom,hogy nem akar megcsalni,de hülye sem vagyok és tudom miként működnek a férfiak a 3.babánkat várom boldog vagyok,de most iszonyúan dühös és hatalmas patáliát fogok csapni,de nem is tudom,hogy van-e miért?!

Ti külső szemmel,így leírva,hogyan látjátok?


2012. aug. 7. 14:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz a barátnőd és a férjed is. Én is patáliát csapnék, ne nézzenek már hülyének.
2012. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Állati rossz néven venném. Azt hiszem a "barátnővel" is elbeszélgetnék. Persze normálisan. Megkérdezném, hogy fordított helyzetben Ő, hogy élné meg a dolgot. A barátnődnek szerintem jól esik, hogy egy férfi törődik vele. Veszélyes terep... A férjenek meg lenne dolga otthon is bőven, mindjárt itt a 3. gyerek. Ne a csajnál kávézgasson.
2012. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa mindenképp.

De ne patáliát csapj, hanem próbálj meg leülni a férjeddel és hangos szó nélkül megbeszélni. Mondd el neki, hogy te szereted mindkettőjüket, azonban az nem esik jól, hogy a barátnőddel ketten ilyen jól elvannak, programokat csinálnak stb. Kérd meg,hogy akkor legyenek együtt, ha te is tudsz menni velük, végülis a te barátnőd, nem a férjedé. A barátnőd meg kicsit furcsa, hogy a férjedet tekinti "barátjának" nem téged, aki pedig eredetileg az vagy.

2012. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy beteg. Nekem sem tetszene, sőőőt...

Egyébként a szüleim házassága pont a barátnőn bukott meg. Anyám köpni nyelni nem tudott mikor kiderült, hogy apám a szomszédasszonnyal, anyám barátnőjével lépett félre. El is váltak. Figyelj oda mindkettőre!

2012. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez a barátnőd, sem nem aranyos, sem nem barátnő....sürgősen kiiktatnám az életünkből, mert mire felocsúdsz már késő lesz.
2012. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
28%
már tuti megcsalt, ha nem akkor ott lóg a levegőben. Hajcsad el az ilyen barátnőt, a férjel beszélgess el. Ha kiakad, kavar hogy ígyúgy hajcsad el aztat is.
2012. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak a férjednek, de a barátnődnek is illene parancsolnia magának. Innentől kezdve nem is biztos hogy a barátnőd az aki otthon tűr, lehet szegény férje az.

Semmi dolga a férjednek a barátnőd lakásában, a barátnődnek ebben nem is illene részt vennie.

Menjen el a saját férjéért a saját autójával.


Ő a nagyon aranyos barátnő? Érdekes hogy a nők milyen sokféle értelemben képesk használni az aranyos kifejezést.

2012. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám a legjobb barátnőjével csalta meg édesanyámat. Nem vagy beteg, és nem vagy köteles eltűrni ezt a "barátkozást". Ha most nem is akar megcsalni... még... Az ördög sajnos nem alszik.
2012. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Bárcsak írhatnám,hogy köszönöm a megnyugtató szavakat...,de mint oly sok nő a világon most én kerültem szembe egy riasztó rémálomszerű valósággal.A barátnőm,aki egyébként tényleg aranyos szolid visszafogott nő,nem gondoltam bele,mert tényleg jó a házasságunk,persze viták vannak hol nincs?de én ezt nem akarom nem tudom elfogadni..Egy utcában lakunk nekem a középső fiam és az ő kisfia egyidősek örültem,hogy van játszópajtás nekem kivel beszélgetni,tudjátok.Világosan kiderül,hogy külső szemmel nézve ti,hogyan látjátok és ez nyitogatja az én szememet is,bár őszintén megvallom,maró keserűség van bennem fájdalom és csalódottság.Még nem egészen 3 gyermekkel az oldalamon menjek vissza a szüleimhez?Forgassam fel az életüket és a magamét?Mit kell tenni,ha már ez ennyire világos?Mert azzal,hogy elhajtom a barátnőmet,ő még az utcában marad és a probléma nem szűnik meg.12 csodálatos évet egy rántással lehúzni a WC-n...És tudom,hogy ennél zaklatottabb már nem is lehetnék,ma minden leszek csak higgadt és csendes nem most úgy gondolom örjöngeni tudnék,de nem szabad se a gyerekek sem a magzatkám miatt.Istenem...
2012. aug. 7. 14:59
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is jól szól az a csengő, főként azért, mert ha jól értem, éppen állapotos vagy. Ez kiváló alkalom olyan embernek, aki nemileg hajt rá a másikra.


A barátnőd egy riherongy k@rva, akinek a házassága is valszeg azért van gallyon, mert ilyen ember. A férjedet állítsad le szépen, ne patáliát csapj, hanem beszélj vele, a bartánőddel dettó, és ezzel párhuzamosan a barátnődet rúgd ki szépen az életedből. Egyszer s mindenkorra. Különben azt veszed észre, hogy mire megszületik a harmadik elvált nő leszel, három kicsivel, a házasságod romjain.


Egy férfira mindig tudni kell vigyázni.

2012. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!