Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya elolvasta a naplom!...

Anya elolvasta a naplom! Segítsetek!!! Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.. Lehet hogy valaki szerint gáz ennyi idősen naplót írni de en szeretem!

Nagyjából 3 éve írom már es kábé 1 hónapja vettem észre hogy a naplom mindig máshogy kerül vissza a helyére.. Ebből gondoltam hogy anya olvasta el. Apum ugyanis a szobámban se gyakran jön be ezért o biztos nem.

Nagyon mérges vagyok anyára mert olyan dolgokat írtam le benne amiket senkinek nem mondok el.. Például a szerelmi ügyeket. Van egy fiu(ferfi-24 éves) akivel rendszeresen talalkozgatok. Es ez az amit anyának nem szívesen mondok el. De 1 hónapja mar csak azzal jön hogy:" kislányom te nem vagy szerelmes? Mert mindig máshol jár az eszed!" Máskor meg:" tudom ám mit szoktál csinálni szombatonként"


Segítsetek!!! Mit tehetnénk?



2013. jan. 19. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Írd gépen,mentsd el egy pendrive-ra,amit nem talál meg vagy a telód kártyájára,onnan ha kell meg tudod nyitni gépen is.
2013. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

talán rejtsd el máshova?

vagy írj elektronikus naplót (blogot)

vagy mindent amit leírsz aztán égesd el

vagy írd bele legközelebb, hogy "Tudom anyu, hogy olvasod a naplóm, undorító." vagy valami ilyesmit. Nem tudom mit akarsz, hogy akarsz e róla beszélni, azokról amiket bele írtál vagy inkább úgy tennél mintha mi se történt volna.

2013. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
úgy dugd el hogy meg se találja, de a tiéd még a jobbik eset, az én anyám felhánytorgatta amiket írtam bele, hát azóta sem írok naplót :)
2013. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Írd be az egyik lapra,hogy "Nem kéne beleolvasgatni a naplómba" (vagy valami hasonlót)

Ha elolvassa ezt az üzenetet akkor 1.vagy felhozza a témát(akkor pedig ő nem kerülhet ki belőle jól) 2.ha nem hozza fel többé nem fog bele olvasni.

3.A legtutibb az az,hogy nem hagyod szem előtt a naplót:)

2013. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

én beleírnám: "Ha ezt olvasod, akkor nagyot csalódtam benned Anyu"


írd gépen és titkosítsd egy jó hosszú és bonyolult jelszóval ;)

2013. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy jelszóval védett blog a számítógépen biztosan nem kerül illetéktelen szemek elé.

De ha már így alakult, és anyukád is csak célozgat, akkor a legokosabb, ha ezentúl valami olyan helyre teszed a naplódat, ahol biztosan nem fogja megtalálni. Más kérdés, hogy most már, hogy tud a létezéséről, valószínűleg mindent át fog kutatni ha eldugod előle... Elég ciki helyzet, megértem, hogy ki vagy akadva miatta.

2013. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Én a követezőt javaslom.

Legyen egy soron következő beírás valami ilyesmi:


Kedve naplóm.


Maholnap felnőtt, önálló nő leszek. Igazán megbízhatsz bennem, mint ahogyan én is mindig megbízom benned. Mindig őszinte voltam és leszek hozzád. Soraiból láthatod, komoly, de nem besavanyodott zárkózott ember vagyok. Te, aki minden titkok tudója vagy, talán még emlékszel saját szerelmedre, szerelmeidre is!


Holnap majd megint írok.

Addig is vigyázz magadra, s légy (te is) jó!

2013. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó. Ez nagyon jó! :D
2013. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Irj bele valami vicceset. pl. hogy "Szia Anya!" :D
2013. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Írd a gépeden egy .txt / .doc fájlban. Utóbbit lejelszavazhatod.
2013. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!