Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Különös házasság?

Különös házasság?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy közeli hozzátartozóm házasságáról szeretnék véleményt kérni! (jelzem, nem rólam van szó, és nem pletykálkodási jelleggel írok) Szóval: a pár 6-7 évig jártak, ekkor történt meg az eljegyzés, majd a házasság. A férjnek azonban furcsa szokása lett: rendszeresen mindent hypoval kezelt le (bútorokat, ajtókat, kilincseket). A mosóporba és a folyékony szappanba is belekeverte, amit a feleség eléggé nehezményezett. Ráadásul a férj itthon nem csinált semmit, nem ette feleség főztjét, inkább vett magának külön. Végül elváltak, s rá fél évvel a volt férj eljegyzett egy másik lányt. Szerintetek a hölgy megvolt neki a házasság alatt is?
2013. dec. 17. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Valószínüleg a férjnek komoly tisztasági fóbiája van, a válás indokolt a feleség részéröl. (Ami meglepö, hogy ez nem tünt neki fel a házasság elött!)


2. Az új menyasszony nem biztos, hogy régebben kapcsolatban van vele, lehet, hogy csak öt elszédítette, hogy egy "megállapodott" embert el akarja venni - és nem tudja, mi vár rá.

2013. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férj konkrétan beteg, orvosi eset. Valami kényszerbetegsége lehet.

Nem hiszem, hogy az lenne a legérdekesebb a történetben, hogy mikortól volt meg neki a másik lány :)

De simán el tudom képzelni, hogy nem volt meg, csak utána lett. Valószínűleg az új lány sem fogja sokáig bírni.

2013. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, bár már nem mindegy ha úgyis elváltak.
2013. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A férj furcsa szokásának mi köze az új nőhöz?
2013. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A világon semmi köze, csupán azért írtam le, hogy mi volt a válás indoka . (ez csak az egyik ok volt egyébként, a másik, hogy a férj az adóssága rendezéséhez a feleségét használta fel, pl. nem adott semmit a közös kasszába,stb.) Azért nem derült ki ez a tisztaságmánia, mivel a házasság előtt nem csinálta, max. kézfertőtlenítőzött
2013. dec. 17. 13:21
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Basszus, az én férjem hétfőn elviszi az egész heti melós ruháját, vajon megcsal?


mi köze a hipónak az egészhez? Kész :)

2013. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, félreérted a helyzetet. Na de tisztázzuk: szerintem a fél év (na jó, kevesebb, mint fél év) kevés egy eljegyzéshez, és a feleség gyanította, hogy megcsalja. Akkor-a gondolatmenet egyszerűsítése végett-tekintsünk el a tisztaság-mániától :)
2013. dec. 17. 13:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra akarsz utalni hogy ez a kényszeres tisztaság mániája abból alakult ki hogy össze jött azzal a lánnyal és bűnösnek, tisztátalanak érezte magát?
2013. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akár...:) Ez az opció még nem jutott eszembe
2013. dec. 17. 13:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Eljegyzés önmagában semmit sem jelent. Attól még 20 évig is járhatnak csak jegyben házasság nélkül. Gondolom nem tinikapcsolat ha már egyszer el is vált, meddig várjon.
2013. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!