Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is egyedül leszel szenteste...

Kirke kérdése:

Te is egyedül leszel szenteste és karácsonykor? Mit fogsz csinálni, mire fogsz gondolni, hogy fogod megélni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem. 5 napig fog tartani a karácsony, mert akkora a rokonság és mindenki szerteszét ment. Végén unni fogom a sütiket/bejgliket/üdítőket, stb..-ket.
2013. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de bár egyedül lennék...
2013. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
nem lennék egyedül,felerősödne a depresszió bennem,tuti valami őrültséget csinálnák...
2013. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Én csak 24.-én délután nem leszek egyedül, de legszívesebben ezt is kihagynám.
2013. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Csak ugyanazt csinálom, mint más napokon.
2013. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Mondhatnám ugyis,hogy egyedül leszek.

Annyira fáj amikor látom,hallom,hogy mindenki készülõdik,én meg idegenben.

2013. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Dolgozok, játszok, filmezek, kimegyek sörözni.
2013. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Dolgozni fogok :( Én szerintem meredten bámulok majd ki a fejemből és reménykedek benne, hogy hagynak a kedvenc kajámból mire hazaérek.
2013. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanazt amit máskor. Nekem nem igazán jelent semmit a karácsony. Nem vagyok vallásos, nem érdekel a pénzköltés, az őrület, sütés-főzés, vendégek meg mit tudom én még mi. Ugyanolyan jól fogom érezni magam mint máskor. Vanak szeretteim, de ha mégis találkozunk, akkor az azért lesz mert akkorra beszéltük meg és nem azért karácsony van és kötelező. Egyedüllét szempontjából nem mindegy, hogy milyen nap van? Aki nem szereti az máskor sem szereti.
2013. dec. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyedül leszek, pontosabban anyámmal egy házban. Csak a szokásos, depressziós gondolatok, ahogy az elmúlt 3 hónapban, próbálom elterelni a figyelmemet az ilyen gondolatokról pl. olvasással, gépezéssel, tanulással. Sz*rul fogom megélni, mert 2 év óta most először lesz ilyen vidám karácsonyom, mert szeptember elején ért véget a kapcsolatom... Aztán jönnek a tavalyi emlékek és bumm, letargia.
2013. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!