Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szenteste egyedül? Mihez...

Szenteste egyedül? Mihez kezdenétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb megvan mindenem ami kell, némi pénzem is van, de tökegyedül leszek szenteste (sokadjára), asszony állandóan a szüleinél van ilyenkor.

Engem meg nem is igazán ismernek a szülei, csak el lettem könyvelve balfásznak, mert nem vagyok diplomás stb, de ahoz képest hogy a fél család belőlem él ez egész érdekes néha.


Tavaly is részegen aludtam át inkább az egészet...


De most azt tervezem, hogy kiveszek egy hotelben egy szobát, és kéne pár csaj is.


Valaki hasonló cipőben?


Vagy ti mihez kezdenétek?


33/F



2013. dec. 14. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
"Asszony" miért nem veled tölti a szentestét? :o
2013. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hagyd el az asszonyt!
2013. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát jah..


Jobban szereti a szüleit mint engem, csak ez már egyre elviselhetetlenebb nekem...


Ez van..

2013. dec. 14. 18:59
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
az elő alkalom után nem lenne a párom...és ezt vele is közöltem volna...
2013. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
dobd ki a fenébe,és keress egy kevésbé anyagias libát!
2013. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk az "ember" bújja a családja fenekét, én viszont be nem tehetem a lábam... Ha gondolod, összejöhetnénk ;)
2013. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

mit tennék? (N): felejtős az elkönyvelés, az alkalmi partner(bosszúszagú), az ital - azzal foglalkoznék:

Ki vagyok én? kivennék egy szobát egy nagyon szép helyen - és hallgatnám a csendet.

"Minden amit kaptam, a csendből kaptam"

Weöres Sándor

2013. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Elválnék és vinném a lóvémat, amíg fiatal vagyok, mert addig van esélyen egy másik életre (márpedig te nagyon fiatal vagy!).


2. Utána olyan csajt keresnék, aki nem anyuka s-ggébe bújik vissza, hanem engem szeret, és elfogad olyannak, amilyen vagyok.


3. Mit vagy te ilyen erősen önsorsrontó? Elvettél egy libát, aki sz-rba se néz, rohan haza anyukához, csak a pénzedet nyúlja le, a családja megvet, ő pedig képes egyedül hagyni Szenteste? És te még nem rúgtad ki akkora ívben, hogy a fal adja a másikat?


Uramisten, mint tettek veled gyerekként, hogy ilyen keserű és boldogtalan felnőtt lettél?

2013. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
En is egyedul leszek, vagy dolgozni fogok..nem nagy ugy, a szilvesztert szerintem sokkal rosszabb egyedul tolteni.
2013. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted ez normális kapcsolat? Amúgy meghallgatnám a másik felet is.
2013. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!