Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel jár...

Milyen következményekkel jár ha egy apa megüti a 18 éves gyermekét? (aki igazából már nem kiskorúként van kezelve mert el múlt 18. ) fel jelentheti? Gondolok én itt most egy sima pofonra vagy akár egy ütésre, és tegyük fel hogy az nem látszik.

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lenne értelme?

Szerintem a ti kapcsolatotok már annyira rossz, ha ilyen előfordulhat, hogy nem érdemes azon rontani és feljelentéssel.

Valószínű következménye se lenne, bizonyítani nem lehet, ha nincsenek tanuk, ha vannak is talán kap egy megrovást. Ha egyáltalán.

2009. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ver az apád, vagy mi? Vagy csak egy pofont kaptál? Nem lesz semmi, amíg vér nem folyik. Ha ver, akkor költözz el, vagy ne is vegyél róla tudomást. Ha kaptál EGY pofont, gondolkozz el, hogy miért.
2009. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy jól jegyezze meg amit csinált, és esetleg még csinálni fog, mert egyszer erősebb leszel nála.

De ha ilyet nem mondasz, akkor mondjál csak annyit, hogy jól jegyezze meg amit csinált, és esetleg még csinálni fog, mert eljön még az az idő, amikor rád lenne utalva.

2009. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát semmilyen következménye nem lesz...a rendőrség tehetetlen ilyenkor....értem:S
2009. nov. 25. 15:25
 5/13 anonim válasza:
100%

A 8 napon belül gyógyuló sérülésekkel nem tudnak mit tenni.. Meg kb. ha bemész evvel a rendőrségre körbe röhögnek!

Apám eladta a kocsiját részletre és a csávó 50.000 adott először és többet nem fizette, na most evvel bement a rendrőségre és semmit nem csináltak.. És persze nem 2 forint volt az autóba ölve.. Szóval..

2009. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
vannak emberek,akiket kékre zöldre ver a férjük,apjuk stb napi szinten és mégse tesz semmit a rendőrség,akkor egy pofon miatt...
2009. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
A gyerekverés következménye: a gyerek rá se fog sz.rni a szülőre öregkorában. Egyéb következménye Magyarországon nincs. Költözz el mielőbb, búcsúzóul nyomj le neki te is egyet (vagy ha csaj vagy, kérd meg egy fiúbarátodat). A második válaszolót inkább nem minősítem, szomorú, hogy még mindig ott tartunk, hogy egyesek az áldozatot állítják be hibásnak. Szégyen, hogy egy "szülő" (bár a gyerekverőket inkább nem minősíteném annak) büntetlenül bármit megtehet, és akármilyen sz.r ember, mindig neki adnak igazat :(
2009. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok lépni,költözni meg végképp nem..:S ha elmennék a a semmibe, a jövőm kilátástalansága nem túl biztató,és utána valószínűleg nem mehetnék vissza,így sajnos tűrök.

nem ver folyamat,de fenyegetőzik...és gondoltam hátha meg tudom fogni ezzel a a feljelentéses dologgal.de nem!!.:S

2009. nov. 25. 16:28
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

én 18 évesen eldöntöttem, hogyha felnőtt létemre bárki hozzámnyúl(akár apa, akár anya) igenis visszaadom,hogy vegyék észre, már nem vagyok a kiskutyájuk...egyszer volt erre példa, anyám megráncigálta a hajam én meg visszaráncigáltam... le is döbbent rajta,és kajak elkezdett sírni, mint egy kislány az oviban... többet nem is nyúlt hozzám senki... érdekes...ő gyerekkoromban verhetett engem, de mikor már felnőtt létemre nem tűröm el és egyszer visszaadom, kész traumát okozok vele...meg is érdemli,ha egy felnőtt embert akart fizikai bántalmazással "nevelni"...a nevelés itt már véget ér, innentől kezdve tanácsokat meghallgatok, de senki nem szólhat bele az életembe...


20/L

2009. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Engem apám egyszer ütött meg, elmúltam akkor már 18. Kaptam tőle egy nyaklevest. nagyon pipa lettem, de na és. Dühöngtünk egyet és kész. Ma már nagyon viccesnek tartom :) Ráadásul teljesen hülyeség miatt kaptam. ha nem rendszeres, akkor hagyd a fenébe.


31/N

2009. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!