Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik a Szenteste,...

Hogy telik a Szenteste, Karácsony annak aki egyedül tölti?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel dolgozni fogok így munkával, de ha nem lesz sok meló, akkor tévézni fogok meg filmet nézni.
2013. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én nem egyedül töltöm, de ugyanúgy mint a többi nap. Ilyenkor mindig azokra gondolok akik az utcán élnek a hidegben.
2013. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szenteset dolgozom. Én kértem így. Jó pénz és legalább a családos kollegák otthon maradhatnak. Aztán meg pihenek rámfér már nagyon. Templomba szeretnék elmenni, viszont fát nem veszek és nagy főzőcskézést sem csinálok, kis halászlé, beiglit csinálok és ennyi. A lakást kitakarítom és kicsit karácsonyi hangulatott csinálok (asztalterítő, ablakba kirakható villogó dísz stb..)
2013. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
oké,dolgozz :D de a kérdés annak szól aki egyedül tölti(otthon)
2013. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerinted? Csak próbáld beleélni magad a magányos ember helyébe. Nem mered, ugye? Csak idejössz és te jól párnázott fészekedből kicsipodsz és lesajnálóan "érdeklődsz" irántunk.


Hát köszi. :( Menj a francba!

2013. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!