Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék a barátom édesany...

Mit adhatnék a barátom édesanyjának?

Figyelt kérdés

Nem biztos -sőt, tuti- nem jó helyen van a kérdésem.


Szóval, egyszer találkoztam még a barátom anyukájával, most hétvégére viszont meghívtak magukhoz.

Szeretnék az anyukájának vinni valami apróságot, de nem tudom, mi lenne a legideálisabb. Csoki? Illetve, ha odaadom, mit illene mondanom? Ő az első barátom, sosem volt ilyen tapasztalatom.


Előre is köszönöm a segítséget!


17L



2013. dec. 20. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondani, hogy;nagyon szépen köszönöm a meghívást!(amikor átadod)A keretösszeg nagyban meghatározza a választ.Egy cserép orchidea rendkívül ideális, korának megfelelő és gyönyörű, amúgy meg tartós.Ez viszont 3-4 ezer forint, nem tudom ez neked sok vagy kevés, esetleg ideális......

Egyébként a csokoládé is rendben van.

2013. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az orchidea szerintem is jó ötlet, de olcsóbb virág is megteszi inkább a gesztus a lényeg.
2013. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap csináltam és tök jól nézz ki. Szappant olvasztottam fel és sütőpapírra tett karácsonyi sütiformába öntöttem. Lett csillag, angyalka, fenyőfa alakú szappanom. Szerintem ez is egy kedves ötlet.
2013. dec. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:

Csoki, bonbon, bor. Bár 17 évesen elvileg nem vehetsz bort.

Apukája nincs egyébként? Csak mert ugye akkor nem neki, hanem nekik kell (persze nem kell csak illik) vinned valamit. :)

2013. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Virágot én inkább akkor adnék ha fiú létemre mennék a barátnőmékhez.Szerintem a csoki jó de valami kicsit igényesebb pl raffaello , ferrero rosche , ilyesmi..
2013. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szülei elváltak, csak anyukájával él :)


Vettem végül anyukájának fémdobozos DucDo belgacsokit :) Nagyon örült neki.

A virág számomra azért nem is volt jó ötlet, mert több mint 2 órát tömegközlekedtem, átszállásokkal.


Köszönöm a válaszokat! :)

2013. dec. 22. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!