Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy az anya és a...

Van olyan, hogy az anya és a lánya a legjobb barátnők? Vannak hátrányai?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, van ilyen. Az anyukám és én nagyon joban vagyunk, mindent elmesélek neki és ő segít amiben tud. Nincs szobafogság, sem kiabálás rossz jegyért, együtt vásárolunk és van hogy az utolsó pénzt is ránk költjük:D Nagyon jól kijövünk, elmondtam neki az első nagy csalódásom és az első sexemet is. NEm akadt ki, meg semmi iylesmi. Megbezséltük, hogy semmi baleset sem történt. Hátrányát nem nagyon érzem, sőt talán nincs is. Szerintem ez nagyon kalsz dolog. De ez mind a kt félen múlik, hogy kialakulhat-e.
2009. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
nekem ilyen a kapcsolatom anyummal. sőt, még lazább. mi még melegebb éghajlatra is elküldjük a másikat, ha épp úgy van. én azt is megmondom neki, ha szerintem hülye. mondjuk mindig inkább ilyen volt a kapcsolatunk, nem belsőséges anya-lánya kapcsolat. tényleg mint legjobb barátnők. ő 40 én meg 20 vagyok és ő elég fiatalos és meg pont elég komoly vagyok hozzá. szerintem ez pont jó.
2009. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha felhuzzuk egymás agyát mi is beugatunk egymásnak:) ő elküld az én anyámbaén meg őt az övébe :D De nincs meg az a nyálas "szertlek, én is" szöveg Én vagyok a komolyabb inkább. Néha oylan mitnha lenne egy nagyranőtt lányom :) de az én anyukám és jól megvagyunk. Bár van sokszor, hogy nem besz6élünke gy ideig, de ezek csak amolyan unalmas napok, amikor semmi sem törénik.

1.válaszoló

2009. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, van, nekem is gyakorlatilag olyan anyum mintha a legjobb barátnőm lenne, pedig én 18 vagyok ő meg 56. Minden csalódásomról, pasizásomról, kapcsolatomról tud. Nagy ritkán szól csak bele az életembe, de eltiltani úgysem tud, vagy akar semmitől. Szerintem ez nagyon jó dolog.
2009. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon jó a kapcsolatom anyukámmal, mondhatom hogy a legjobb barátnőm.Mindent meg tudunk beszélni, komolyan, fontos dolgokat is.Sokat segít, tuti hozzá fordulok ha van valami. Én 25 vagyok, ő 47.

Szóval igen, van ilyen kapcsolat.Hátránya szerintem sincs, én csak előnyeit tapasztalom:)

2009. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs rossz viszonyom az édesanyámmal, de nem vagyunk a legjobb barátnők sem. Nálunk az öcsém a kedvenc, én általában a második helyen vagyok ....
2009. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az anyuka vagyok, nagyon jóban vagyok a lányommal. Sokat tanulok tőle.
2009. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen. anyukámban sosem fogok csalódni, ő mindig a legjobbat akarja és adja nekem mindenből. segít, vígasztal, és mindig meghallgat ha bajom van.


akármit elmondhatok neki. ha jogosnak látja akkor megszid, de sosem adott olyan büntetést, ami miatt kiadtam volna rá.


annyira érettnek és felnőttnek tart, hogy sok esetben tőlem kéri ki elsőre a véleményét bizonyos dolgokról, rám tud bízni fontos dolgokat, és mindig biztat, ha valamibe belefogok.


nagyon szeretjük egymást :)


22L

2009. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hátránya???? Hol lenne???
2009. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!