Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya bekattant a karácsonyi...

Anya bekattant a karácsonyi készülődéstől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap délutántól sütött, ma is süt-főz díszeket rakosgat, alig pihen.Állandóan ordibál.Pl. nemrég leküldött hogy dugjam be a hosszabbítót a karácsonyi égőknek.Visszajöttem remegő kézzel hogy zárlatos a konnektor(saját bőrömön apasztaltam), és elkezdett ordibálni hogy én még erre se vagyok képes, majd ő megcsinálja énmeg menjek a fenébe.Minden kis dologért ordibál.Próbáltam megkérdezni hogy segítsek e valamit, de elküldött.Alig pihen és már kezdi teljesen elveszteni a fejét.Nekem meg már tököm kivan vele.Tudom hogy nem ő tehet róla és csak ma tart, de addig is valamit csinálni szeretnék hogy jobb legyen neki
2013. dec. 24. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Maradj csendbe és húzd meg magad! Mire megfőz meg minden lenyugszik..
2013. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudsz mit csinálni, ha a segítségedet sem kéri illetve nem fogadja el. Az lesz a legjobb ha nem is zavarod semmiben. Majd megnyugszik.
2013. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:( ne szítsd a tüzet, ne csináj semmit, bármit is csinálsz, ordibálni fog, mert ha van sapka az a baj, ha nincs sapka, az a baj. lehet meg is fog jönni neki.

estére sztem megnyugszik. de ünnepeket után dec 26-27, én lehet elbeszélgetnék vele, ha akkor már normális lesz, h hogy viselkedett, és, h Te ebben a szituációban nem találod a helyed, hátha utólag átgondolja, és legközelebb uralkodik kicsit magán.


24 óra múlva minden tuti lesz, nyugi, és boldog karácsonyt!

2013. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

mit tegyél?

Figyelj oda, lehet hogy szüksége lesz a segítségedre, ha kiderül, hogy mégiscsak zárlatos az a konnektor! Kb. 10 lépés, akármennyi távolságra is légy ott a közelébe, és a szemed sarkából figyeld. Az is meglehet, hogy "trükkje van", hogyan kell használni ahhoz, hogy ne legyen baj, és akkor tanulsz belőle!!!

2013. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adnék neki egy oltári frászt. Attól hohy a semmin idegbetegeskedik, nem kellene a gyerekével ordibalnia! Szánalmas!
2013. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. Mi krokettet csináltunk anyámmal és véletlenül aránytalanul vágtam el. Ezen röhögtem, mert vicces, ő meg bekattant és közölte, hogy nem lesz karácsony, így ő ezt nem csinálja és kiment cigizni:DDDDD
2013. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fordítva tettem, nem tudtam elviselni és inkább otthagytam és kimentem cigizni. Mire visszajöttem lenyugodott, de most is süt, főz, pakol.
2013. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!