Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétnapos céges karácsonyi...

Kétnapos céges karácsonyi bulink/csapatépítőnk lesz, ti hogyan reagálnátok, ha a párotok/férjetek/feleségetek ilyen bulira menne?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a páromnak boldogan újságoltam, erre féltékeny lett. Jó, nem az, hogy nem mehetek el, meg nem is veszekedtünk, semmi ilyesmi, csak érdekelne, mások hogyan viszonyulnak az ilyesmihez.


Pár infót azért leírok: kis cég a miénk, 4 női alkalmazott van velem együtt 20-27 év közöttiek, 1 férfi van, aki velünk kb. egy idős, ezen kívül a pénzügyi vezetőnk kb. 35 éves, családos ember, a cégtulaj pedig negyvenes ffi, szintén van párja, gyereke.


Férfiak, nők véleménye is érdekel, mit szólnának ilyen karácsonyi bulihoz, mert nekem a féltékenység nem annyira jutna eszembe, előbb lennék féltékeny a sok jó kajára, mint a nőkre :D



2013. okt. 31. 19:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
Hogyan reagálnék? Megkérdezném mikor lesz, hol, stb... Nem azért, mert féltékeny vagyok, hanem mert kíváncsi. Nem akadunk fenn az ilyeneken, sem én, sem ő.
2013. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Mi karácsonykor itthon épitjük a csapatot,de biztos maradiak vagyunk :D
2013. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem gondolom, hogy ehhez különösebben hozzá kell szólni. Jó szórakozást.

Aki akar az bárhol megcsal aki nem az sehol.Szóval felesleges ezen kattogni.

2013. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
65%

2/3


Nem is szenteste lesz, hanem decemberbe, csak azért az a neve.

Vagyis nálunk így van.

2013. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
52%
Hát lehet, hogy ő is "a sok jó kajára" lett féltékeny..
2013. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

2-es december közepén lesz természetesen


Akkor ebben nem csak szerintem nincs semmi, ez megnyugtat :)

2013. okt. 31. 19:58
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is ilyen karácsonyi buli szokott lenni (december közepén). Csak mi 200-an vagyunk ott kb. Elmondom, meghallgatja. A férjem is szokott konferenciákra menni, az se 1 nap.
2013. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
57%
én férjem is el szokott menni több napos "konferenciára" ahol fél nap meló utána buli.. :) sose voltam féltékeny emiatt... pedig ott vele egykorú nők is vannak... nőkre sose voltam féltékeny viszont mint az előttem szólók írták a finom kajákra, italokra annál inkább :)) gondolom nem szoktatok egymás nélkül eljárni szórakozni sem és a férjednek fel kell dolgoznia, hogy ő ennek most nem lesz részese... nem hiszem hogy más férfira lenne féltékeny ha amúgy kiegyensúlyozott jó kapcsolatban éltek... esetleg vesd fel neki, hogy amíg te ott vagy ő is hívja össze a barátokat egy jó kis sörözésre... rögtön máshogy fogja látni a dolgokat.. (ő is kap egy szabad estét! :) )
2013. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
64%
ekkora cégek nem nagyon szoktak csapatot építeni, inkább azok, ahol jóval több dolgozó van, akik nem ismerik egymást, de ti nem így vagytok. Gondolom, ez fura neki, nekem is az lenne, de ez nem féltékenység, csak furcsa.
2013. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
39%

Irodában dolgozom, rendszeresek az ilyen összejövetelek, de nem csak ennél a cégnél, hanem mindegyiknél ahol voltam.

Nem kötelező piálni és körbed..gni a fél irodát. Úgyhogy nekem természetesek az ilyen csapatépítők, eszembe sem jutna féltékenykedni ha a páromnak kell menni.

2013. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!