Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ehhez?

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ma este a kedves férjem kinnt a szomszéddal találkozott, aki beinvitálta, kapott vacsit, ittak, majd egy jó óra múlva hazajött. Mi addig itthon vacsoráztunk nélküle a 3 gyerekkel, a legkissebb 1 hónapos. Most ő van még felháborodva, hogy ezt nekem nem tetszett és szóvá is tettem neki.
2013. dec. 24. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
megkérdezném tőle,hogy te és a 3 gyerek vagy a szomszéd a családja?
2013. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
:D Az én férjem is ilyen. Volt, hogy megígérte, öt perc múlva jön, csak átszalad a szomszédba, addig vigyázzak a tyúkokra, aztán megcsinálja a helyüket. Na, kb. egy és háromnegyed órát szobroztam szerencsétlen tyúkokkal. :D Bezzeg amikor én mentem át ugyanahhoz a szomszédhoz és behívtak egy kávéra, már tíz perc múlva ott volt, hogy siessek, mert dolgunk van. :D
2013. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
hááát, egy óra talán még nem olyan nagy gáz. na és iért nem vártad meg a vacsorával?
2013. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem gáz, könyörgöm, Karácsony van! Kérdezd meg, hogy miért velük ünnepelte a Szentestét?!
2013. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Karácsony este? Hát megis értem, meg nem is! 3 gyerekkel nem könnyü kell egy kis kikapcsolodás. De felháboritana ha karácsony este ennyit ül a szomszédba.
2013. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Mert a gyerekek nem várhatnak egy órát?

Karácsonykor meg nem vacsorázunk a szomszédnál, a családunk helyett!

2013. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utánaszóltam telefonon, mondta, hogy kapott vacsit, együnk nélküle. Amúgy az esték a pici miatt amúgy sem egyszerűek...sokszor 5 percet sem bír ki, ha már fáradt, fürdés, evés...
2013. dec. 24. 22:43
 8/13 A kérdező kommentje:
Engem is ez hábor
2013. dec. 24. 22:46
 9/13 A kérdező kommentje:
folyt: szóval ez háborít fel,hogy szenteste van, és a szomszéddal vacsorázott...
2013. dec. 24. 22:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Más napokon még csak-csak elmegy, na de ma szenteste van.
2013. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!