Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez? Anyós...

Mit szólnátok ehhez? Anyós kérdés.

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kisfiunk. Apa estig dolgozik.Este haza ért, elaludt a baba.Nekem volt elintézni valóm a városban. Bevásárlás stb. Elmentem itthonról. Az alvó gyereket az édesapjával hagytam. Véletlenül felébredt. engem keresett.Apa szólt telefonon. 10 percen belül itthon voltam.A kedves anyós aki velünk együtt él erre azt mondta hogy el fogja vetetni tőlem a gyereket mert ilyen szar anya vagyok(ja a gyerek nem szereti őt) Ő fogja felnevelni mert velem biztosan nem hagyja. Elgondolkodtam ha esetleg dolgoznék és éjszakai műszakom lenne akkor már nem is nevelhetném a gyerekemet mert szar anya vagyok?
2013. márc. 12. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van munkád, nem vagy alkoholista vagy drogos, nem veszik el a gyerekedet még válásnál sem. Jó hogy a kedves mamának ekkora az önbizalma 60 éves vén qurva és még gyereket akar nevelni az anyja helyett, szem.t...láda.
2013. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne is idegesítsd magad ezen, lesz ez még rosszabb is, ha már ilyenen is fennakad.

Az anyósod azt sem tudja mit beszél.

Javaslom, amint van lehetőség, akkor megragadni, hogy külön lakjatok, mert az agyadra fog menni.

Apuka mit mondott erre?

2013. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
micsoda banya az anyósod. én tuti üvöltöttem volna vele mégis mit képzel hogy az ÉN gyerekemet el akarja venni????????????? amúgy ha belegörnyed se tudja.
2013. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szépen felvilágosítanám anyóst, hogy a gyereknek nem csak anyja, hanem apja is van, aki tud rá vigyázni mikor neked elintéznivalód akad! Nem csak az anya feladata a gyereknevelés, a gyerek ellátása!! A férjed is nem igaz, hogy nem tud vigyázni a gyerekre míg elugrasz fél órára, és rögtön téged hívogat ha felébred a gyerek! Igen is, az apa vegye ki részét a feladatokból, ahogyan az ideje engedi, és ne legyen tutyi-mutyi aki a feleségét hívogatja, hogy mikor ér már haza. Az anyósodnak ehhez pedig végképp semmi köze, hogy kettőtök közül ki, mikor vigyáz a gyerekre és miért.De ha gondolom nem mennél el vásárolni, és nem lenne mit az asztalra tenni a férjednek (mert otthon maradsz a gyerekkel), akkor pedig sz*r feleség és családanya lennél az anyósod szemében, aki nem tudja ellátni egy család mindennapi teendőit.. Szerintem még most állítsd le, hogy tudja mi merre hány méter!
2013. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod egy szemét, aki utál.Miért kell vele élni?
2013. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már megint nem értem hol van ilyenkor a férj, aki közli az anyjával, hogy ő sem egy testi/érzelmi nyomorék (amit kb.az anyja feltételez róla) hogy nem maradhat vele a gyerek öt percig. (Bár azt sem értem miért hívott fel eleve, hogy menj rögtön haza) Neki kellene rendet rakni az anyja agyában.
2013. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyósod nem normális. Ennyire egyszerű az egész. Jól írták előttem, ezt csak a férjed tudja lerendezni vele.

Ilyenkor jövök rá, hogy bár az én anyósom is szereti megmondani a "tutit" néha, de tényleg nagyon normális. (Amúgy én hetente egyszer este 7-8ig edzésre járok egy 3 és egy 1,5 éves gyerek mellett. A szülő kifejezést két emberre szokták használni általában)

2013. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Apaként lerohadt volna a bőr a pofámról ha bármikor haza kellett volna rángatni a nejemet azért mert felébredt a gyerek, nem 4 évesen, de már 4 naposan sem. Nem csak az anyós, de az édesapa is megérheti a pénzét.
2013. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már elhidd hogy emiatt rossz anya vagy :) Anyósod feltehetőleg túl régimódi sok-sok gonoszsággal megspékelve. Nem jó párosítás. Én is kíváncsi lennék, hogy a férjed hogyan reagált? Én a helyében biztos felháborodtam volna, hogy a saját anyám nem tart alkalmasnak arra, hogy vigyázzak a gyerekemre. Ahogy előttem írták még egy 4 hónapost is magára lehet hagyni az apával.
2013. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csapkodtam volna a térdem a röhögéstől.csak igy pikk-pakk mert elmentél boltba?meg van húzatva a mama
2013. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!