Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez?

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt a párommal. A minap boldogan mondta, hogy megtalálta egy régi szerelmét a neten. Nem éreztem rosszul magam, van ilyen, hogy rég nem látott ismerősnek örülünk. Viszont tovább mesélte, hogy csinált magának egy kamu lapot a facebookon( amit gyűlöl, és mindig ócsárol) ahol üzenetet írt a nőnek, hogy mi van vele. Illetve azt is elmondta, hogy szívesen találkozna is vele, mert húsz éve nem látta. Ti hogy éreznétek magatokat ettől? 38 nő
2013. febr. 18. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én kiakadnék az tuti. Főleg 8 év után. Ennek nem lesz jó vége én azt mondom. Még ha egy régi barátot talál oké, de egy régi szerelem. Ha nincsenek hátsó szándékai miért nem a saját faceebokjáról írt neki?
2013. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs saját facebookja. Ez a lényeg, hogy soha sem foglalkozott ezzel a műfajjal, mert elítéli hogy itt tartják az emberek a kapcsolatot, most mégis jó lett valamire ez az oldal.
2013. febr. 18. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
10 eve vagyok egyutt a parommal es nagyon kiakadnak ha ilyesmi tortenne,de forditott esetben o is.Nagyon furcsa egy dolog,utana nwznek a dolgoknak.
2013. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti a facebook-ot akkor a tieden miért keresgél? Direkt megkereste ezt csak a nőt?

Én sem örülnék neki. Amúgy a nő helyében sem. Bejelöl az exem, látom hogy csak én vagyok az ismerőse, ha nem akarnék tőle semmit én bele sem mennék a találkozóba, mert ez így több mint furcsa.

Amúgy én is futottam már össze exemmel, mi is megörültünk egymásnak, 10-15 percet beszélgettünk (nem haraggal váltunk amúgy sem el, csak kihűlt a kapcsolatunk). Utána ismerősei lettünk egymásnak face-en is. Megnéztem a családját, ő is az enyémet. Természetes kíváncsiság. Szülinapokon felköszöntjük egymást. Ezzel szerintem még alapból nincs gond. A férjemnek sem esett zokon. Nekem a ti történetekben csak a körítés nem tetszett.

2013. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az enyémen keresgélt, mert nekem sincs. A fiam volt nálunk, és nyitva hagyta a fiókját, azon találta a párom a nőt. Ebben semmi gáz nincs, én is szoktam a fiamén keresgélni ha úgy hagyja, mert nem zavarja őt, és nem is értünk hozzá, csak néha megnézünk valakit pár havonta egyszer. Vannak gondjaink, de inkább az én részemről. A nő egyébként házasnak írja magát, de csak róla és a gyerekéről van fenn kép.
2013. febr. 18. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
ha be akart volna csapni,nem meséli el a kamu fészt.Akkor kéne aggódnod,"20év nagyon nagy idő az a szerelem nem fog ujjá éledni.Én is találkoztam életem első szerelmével.nem volt más mint egy vadidegen ember.Mi több elképedtem jesszum mit ettem rajta
2013. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az enyémen keresgélt, mert nekem sincs. A fiam volt nálunk, és nyitva hagyta a fiókját, azon találta a párom a nőt. Ebben semmi gáz nincs, én is szoktam a fiamén keresgélni ha úgy hagyja, mert nem zavarja őt, és nem is értünk hozzá, csak néha megnézünk valakit pár havonta egyszer. Vannak gondjaink, de inkább az én részemről. A nő egyébként házasnak írja magát, de csak róla és a gyerekéről van fenn kép.
2013. febr. 18. 10:38
 8/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan én sem vagyok féltékeny, nem is adott soha okot rá, csak nem értem ha boldog és elégedett akkor mi szüksége van rá hogy egy régi szerelmével találkozzon? Nekem eszembe nem jutna ilyen.
2013. febr. 18. 10:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldódott, ma szakítottunk, nem emiatt. Egyébként azóta is minden nap végig nézi a csaj fényképeit, néha naponta kétszer is. Tehát többet jelentett ez nála mint sima érdeklődés. Már szabad neki a pálya. Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2013. febr. 24. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!