Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja a férjem hogy...

Miért gondolja a férjem hogy jó ajándék az hogy vett nekem egy olyan fehernemüszettet amit csak max neki tudok felveni mrt nem tart megegy csík örülnöm kéne?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

"mrt nem tart megegy csík" ????? mivan??


Én örülnék neki, de te tudod...

2013. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, a szándék a fontos. Én pl. villanyfogkefét kaptam. Más biztos megsértődne rajta, de én nagyon örültem neki, régóta szerettem volna egyet, de olyan drágák, magamnak sajnáltam megvenni. Bár a fehérnemű szettet inkább magának vette a férjed, szóval meglepte vele magát. De, ha legalább a bugyi hordható, vehetsz hozzá egy olyan melltartót, ami tarja a bögyödet és akkor hordhatod legalább az egyik felét. Én nagyon szexisnek érzem magam csini fehérneműben, persze nem lehet mindig csipkecsodákat hordani, a pamut kényelmesebb és egészségesebb is. Legközelebb vegyél neki egy vicces férfitangát, vagy csak szimplán mondd el neki, hogy úgy érzed, ezt az ajándékot magának vette. Lehet azt hitte, hogy örülni fogsz neki, ha feldobja egy kicsit a hálószobai dolgokat.
2013. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Nemtom, vedd fel és tegyél föl egy képet, aztán megmondjuk.
2013. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

én örülök ha olyat vesz nekem amit csak neki tudok felvenni :) szerintem semmi rossz nincs abban, ha nem hagyja kihűlni a házaséleteteket. biztos ő is ezért gondolja.

egyébként már csak a szándéknak illene örülni, bár ennek is belülről kéne jönni, nem egy idegennek megírni egy névtelen oldalon ;)

2013. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

"Miért gondolja a férjem hogy jó ajándék az hogy vett nekem egy olyan fehernemüszettet amit csak max neki tudok felveni "


Miért? Milyet kellett volna vennie?

Olyant amit a szeretődnek is felvehetsz???

2013. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Próbáld meg viccesen felfogni. Már meg is van a következő karácsonyra az ajándékötlet, legalább nem kell agyalnod azon, hogy mit vegyél neki:

[link]

2013. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem ismerhet nagyon a férjed, ha ilyen ajándékot vett és Te nem örülsz neki.

Ha jól sejtem a fehérnemű alsó része tanga. Én is kitérnék a hitemből, ha ilyet kapnék, mert gyűlölöm a tangát és ezt a férjem is tudja :-) Ráadásul ezek a szexi fehérneműk baromira kényelmetlenek és a legtöbb nylonos.


Aki a villanyfogkefét írta, persze, hogy nem sértődött meg, mivel régóta vágyott rá. Ha jól sejtem a kérdező nem vágyott fehérnemű szettre, ami a hétköznapi életben viselhetetlen :-).


Legközelebb írjatok egymásnak kívánságlistát, ha az elejtett utaló megjegyzésekből nem tudja kihámozni mit szeretnél :-)

2013. dec. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda gazember a férjed. Azt hitte, hogy néha szexi nőnek akarod érezni magad, miközben te boldogan lubickolsz a megsavanyodott, pamutbugyis asszonyka szerepében.
2013. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Igen,örülnöd kéne,mert jót akart neked,és örömet szeretett volna szerezni.A szándék a fontos.
2013. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Ahelyett, hogy felvetted volna és egy laza sztriptíz után hancúroztatok volna egy jót, te jobban örültél volna egy pamutbugyogónak, ez igen, és akkor majd mekkora szemét lesz a férjed, ha nem kíván.
2013. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!