Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok ezt az ajándékot?

Ti elfogadnátok ezt az ajándékot?

Figyelt kérdés

Anyukám jól tudja hogy nagyon vágyok egy nyakláncra ami olyan 40-50 ezer között van kb!


Anyukámnak pedig tartozom 70.000 fttal, és azt a lehetőséget ajánlotta nekem fel, hogy csináltassam meg a nyakláncot magamnak, és akkor tőle kapnám meg ezt az ajándékot, mert a tartozást nem kell kifizetnem!


Vélemény??



21/L


2013. dec. 26. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne fogadnám el? Nem is értem a kérdést.
2013. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Én se értem a kérdést.Fogadd el!
2013. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ő az anyukád, és nagyon aranyosnak tűnik. Én elfogadnám, és szépen megköszönném neki !:)
2013. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez szép gesztus tőle,természetesen elfogadnám a helyedben.
2013. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Hacsak nem milliárdosok lennének a szüleim, én nem fogadnám el, legalábbis nem egy nyakláncra. 70 ezer sok pénz (gyakorlatilag ennyit kapsz, mivel elengedte a tartozást).

Az meg már egy másik kérdés, hogy gondolom nem vet fel a pénz, ha kölcsön kellett kérni. Ebben az esetben biztosan nem egy 50 ezres nyakláncra fordítanám azt a pénzt. Az elég nagy luxus, de ez csak az én véleményem.

2013. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

5-sel teljesen egyetértek.

Soha semmilyen tartozásom nem volt még, de nem is 50 ezres cuccokban mászkálok.

Miért ez a legfontosabb valakinek, ha ennyire nincs pénze? :S

2013. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
21 éves fejjel ez nagyon gáz. Tartozásod van, de így is 40-50 ezer forintos láncokra vágysz, amit egyébként simán a segged alá tesznek a szüleid ajándék gyanánt... én biztos nem fogadnék el ekkora összegű ajándékot, főleg úgy, hogy duplán számít, mert tartozás + lánc is. A szülők ebben a korban már nem kell, hogy így elhalmozzanak. Ha luxusra vágysz, teremtsd elő magadnak.
2013. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!