Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz a férjemtől pénzt...

Nagyon gáz a férjemtől pénzt kapni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Közös a bankszámlánk.
2013. dec. 26. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé :S Ha nem tud mit venni, akkor menjetek el együtt megvenni ... Annak is örülnél , gondolom
2013. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha előtte szekszeltetek, majd utánna odaadta, akkor nagyon gáz!
2013. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Az a legjobb!

(én kaptam párosával, tusfürdő, testápoló, parfüm, jó lett volna pedig magam választani, de így is aranyos!)

2013. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem gáz. Két együtt élő ember normális esetben meg tudja beszélni, ki minek örülne legjobban, és nem sablonokban gondolkozik. Ha te jobban ki tudod választani, hogy mi az, aminek örülnél, akkor az égvilágon semmi gond nincs azzal, ha ehhez a férjed pénzt ad. Mellesleg sokkal jobb ajándék, mint egy olyan meglepetés, amivel igazából nem is tudsz mit kezdeni, vagy nem tetszik, mégis lelkesen el kell játszanod a "drágám, pont erre vágytam" című magánszámot. Nekem egy kapcsolatban az őszinteség fontos, nem az, hogy hollywood-i klisék alapján menjenek a dolgok.
2013. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Közös számla esetén ez olyan, mint ha benyúlna a szekrényembe és ajándékba adná az egyik pulcsim :) Kivett a közös számlátokról és aztán odaadta, és te majd visszarakod? Vagy hogy megy ez? :)
2013. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Igazat adok annak, amit az előző írt... Nem gáz ajándék, csak olyan semmilyen... Oda adta azt, ami a tied is.
2013. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.
2013. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben azt mondanám, nem az... na de az ember párjától... neki kellene téged a legjobban ismerni. Vagy ha nincs ötlete, akkor azt mondani, hogy elmegyünk együtt vásárolni, nézünk neked új táskát / ruhát / háztartási felszerelést... vagy vesz mozi/színházjegyet... de ez... hát... elég lelombozó. Mintha nem is akart volna vele vesződni.
2013. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!