Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért karácsonyra gyűlnek...

Miért karácsonyra gyűlnek össze ezek a problémák?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt gyk-n, beszélgettem ma egy kér ismerősömmel, sőt a saját családomban is tapasztalom hgoy ilyenkor karácsonykor veszik össze mindenki a másikkal, a párkapcsolatok ilyenkor bomlanak szét, az apám ilyenkor sújt engem a porba, mindenki ezen az ünnepen őrül meg, pedig ennek a szeretet ünnepének kéne lennie és nem az összeveszéséé. Valahogy kezdem megútálni a karácsonyt.

2013. dec. 24. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés...nekem meg beteg a cicám, és még orvoshoz sem tudom vinni az ünnep miatt, így csak sírok, de az nem segít rajta...
2013. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

üdv a klubban :(

28/f

2013. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 hol laksz, tudok egy dokit
2013. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
EZ tényleg jó kérdés. Én is ezt tapasztalom. Nagy a feszültség ilyenkor, hogy minden elkészüljön, minden rendben menjen, sokszor olyan embereket hívunk meg magunkhoz, akikkel jópofizni kell, mert karácsony van, stb. Szerintem ezek lehetnek a fő okok. Nálunk is megvan a balhé előtte való napokban is, sőt az ünnepnapokon is minden évben. Jónak kell lennünk egymáshoz, holott ez csak egy álarc amit fel kell vennünk ezekre a napokra. 24/F
2013. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

:):):)

Mindenki azt hiszi mekkora hühó lesz és mire rá kerül a sor, mindenki lefullad,és tombol!

2013. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ó ma nálunk is állt a bál. Bátyám csinált marhaságot erre nekem szólogatott be anyám, aztán helyreállt a béke, de nekem is kedvem lett volna azonnal hazamenni.
2013. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a karácsony egy nagy ünnep, mindenki piszok jól akarja csinálni, meg fene nagy jelentőséget tulajdonít neki. Ilyenkor az emberek úgy érzik, még nagyobb nyomás nehezedik rájuk, pedig nem így kéne. Én, személy szerint azt pártolnám, hogy karácsonykor ne legyen idegbaj, mindenki főzzön egy jó vacsorát, süssön egy sütit, bontsanak fel egy üveg bort esetleg, legyen feldíszítve a fa és ünnepelje mindenki nyugisan a karácsonyt. Sajnos ez sokszor megvalósíthatatlan, elveszett az ünnep igazi jelentése.
2013. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert felfújják ezt az egészet. Mindenki idegbeteg módjára süt-főz, nyolcvanezer féle kaját, tök feleslegesen, és mire elérkezik szenteste, le kéne ereszteni, kitör a feszkó.


De ez emberfüggő, mert aki alapból nem dilibajos, az ilyenkor sem fog kibukni.

2013. dec. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem szuper szentestém volt!:) minden tekintetben. Kaja is dinom lett, az ajándékok is betaláltak, jó volt a hangulat, minden klappolt:) a titok?

Nem föztem tízfélét, nem hagytam mindent az utolsó pillanatra:)

2013. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Finom*
2013. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!