Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy készültetek ma még a...

Ti hogy készültetek ma még a karácsonyra? Hozzánk már érkeznek a családtagok szentestére, mégsem érzem azt a megszokott ünnepi hangulatot. Inkább nyűgnek érzem mint jó dolognak. Ti voltatok már így? Mit lehet ez ellen tenni? 18L

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Semmit, lehet, hogy rossz a környezet és nyűg most és az is marad.


Ha szerencséd van, akkor lesz egy olyan társad, akivel jó lesz a karácsony, kezdd el keresni ismerkedő fórumokon.

2013. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

Én alig várom, hogy január legyen.

Gyűlölöm idén az egész decembert, mert a férjem nem lehet velünk még nagyon sokáig és csak sírni van kedvem.

Karácsonyfát se állítottam idén, nem ünneplek.

A gyerek még kicsi, úgyse fogja fel még mi az ünnep.

2013. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Én alapból nem szeretem a karácsonyt. Ha lesz saját családom, akkor velük rendesen, szeretetben szeretném megünnepelni, amíg itthon vagyok addig nyelek egyet és átvészelem. Készülni nem nagy készülök, az utóbbi 3 karácsonyom tanulással telt, ahogy a mostani is így fog.
2013. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Jégtánc ***** válasza:
51%
Ma már sehogy.Tegnap felállítottuk a fát,feldíszítettük,este becsomagoltam az ajándékokat.Holnap reggelre érkezik a Jézuska,10-re meg jön értünk após.Náluk leszünk,ott alszunk,majd 25- én az egész család felkerekedik rokonlátogatásra.Ott is alszunk egyet,aztán haza az árva karácsonyfához.Ma este apa lánya progi van,én megyek névnapozni:)
2013. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért kel mindenkinek rinyálni. Ez csak egy ünnep, amit lehet élvezni, de nem kötelező. A legtöbb ember annyira rágörcsöl arra, hogy szeretni kell karácsonykor és átszellemültnek, meg vidámnak kell lenni, hogy a visszájára fordul az egész. A másik meg az, hogy sokan csak azért utálják, mert egyedül vannak.. na és? Az is divattá vált, hogy mindenki karácsonykor kap idegrohamot, de minek? Nekem pl. már most karácsonyi hangulatom van, pedig egyáltalán nem terveztem el semmit és nem is görcsöltem rá a dolgokra.
2013. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem idén sincs karácsonyi hangulatom, és ez így van az utóbbi 2-3 évben. Nem értem én sem hogy miért. Vagyis hát tudom: olyan rokonnal kell ilyenkor ünnepelnünk aki úgy igyekszik keresztbetenni nekünk ahogy lehet. És nem lehet kivédeni sem bizonyos okok miatt.

Valahogy inkább nyűg nekem is. Az meg külön stresszel hogy mindenki átszellemültnek mondja magát itt az oldalon is, én meg nem tudom hogy mit kellene éreznem.

2013. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. Dolgoztam, dolgozok.
2013. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én sem görcsöltem rá az ünnepekre... Csak valahogy nyomaszt ez az egész... Nem is értem. Minden a pénzköltésről, a pompáról, a minél drágább ajándékokról szól... Nálunk is most, hogy az egész család összegyűlik, hetek óta megy a vita az ajándékokról. Már megmondtam, hogy én inkább nem kérek semmit, csak hagyjanak ki a huzavonából...
2013. dec. 23. 16:51
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
micsoda gondjaid vannak :) örülj,hogy látogat valaki,nem pedig leszarják a fejedet...
2013. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Amugy igazad van, ma már semmi másról nem szól az ünnep mint az ajándékokról. Pedig rohadtul nem ez a lényeg. Ma is be kellett sietnem a városba, parkolóhelyet a belvárosban nem is lehetett találni. Az emberek kígyózó sorokban álltak, hogy megvehessenek még egy rakat ajándékot. Az egész arra megy ki, hogy vásárolj, vásárolj, vásárolj.
2013. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!